fbpx
Slow news

Universal Music Group і TikTok уклали нову ліцензійну угоду

Музика артистів лейблу незабаром може повернутися в соцмережу
Кірста Олена, 03.05.2024

Universal Music Group і TikTok уклали нову ліцензійну угоду. Згідно з нею артисти й пісні лейблу зможуть повернутися до соцмережі. Про це повідомляє Reuters.

Якщо угоду підпишуть, каталог із приблизно 4 мільйонів пісень і 3 мільйонів записів повернуть на платформу впродовж кількох тижнів. Також у вже наявні відео в ТікТок повернеться музика, яка зникла в лютому/березні цього року.

«Спільна угода знаменує собою нову еру стратегічної співпраці між двома організаціями, заснованої на спільному зобов’язанні допомогти артистам і авторам пісень UMG реалізувати свій творчий та комерційний потенціал», — повідомили в UMG.

Компанії мають дійти згоди щодо нових шляхів для монетизації музики. Також ТікТок зобов’язався співпрацювати з UMG й видаляти з платформи несанкціоновану музику, яку генерує ШІ.

В Україні вже відреагували на новину про спільну угоду двох компаній. Зокрема, свою думку висловила СЕО лейблу enko Катерина Дмитренко.

Нагадаємо, у лютому й березні 2024 року з ТікТок зникли кілька мільйонів пісень артистів, які належать до Universal Music Group. Зокрема, було видалено композиції Біллі Айліш, Дрейка, Тейлор Свіфт, Лани Дель Рей та інших виконавців. Тоді обидві компанії не дійшли згоди щодо виплати роялті за згенеровані ШІ записи з використанням музичного матеріалу UMG. Також лейбл звинуватив платформу TikTok у тому, що з неї не видаляли вчасно контент і порушували авторські права UMG.

Читайте також у рубриці Slow news
Кінофестиваль Миколайчук OPEN оголосив міжнародну конкурсну та ретроспективну програми
Глядацькі абонементи вже з’явились у продажу
Створили нове видавництво Kovyla Publishing
Воно спеціалізується на англомовних книжках про Україну
Створили подкаст про працевлаштування ветеранів і ветеранок
Його мета – надати майданчик для комунікації між ветеранами та роботодавцями
В YouTube Music з’явився конкурент Shazam
Користувачі зможуть шукати пісні, наспівуючи їх
В Україні вперше протестували 5G
Якість зв’язку перевірили між Києвом, Івано-Франківськом і Гельсінкі
Інші статті за темами
Підписатися
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень