fbpx
Slow news

”Укрпошта” разом з агенцією I AM IDEA випустили поштовий блок “Міста Героїв. Харківщина” 

До річниці звільнення міст Харківщини
Бондар Каріна, 15.09.2023

Креативна агенція I AM IDEA разом з ”Укрпоштою” та Офісом Президента випустили поштовий блок “Міста Героїв. Харківщина”, присвячений героїчним містам: Балаклії, Ізюму, Куп’янську та Харкову. Погашення спеціальними штемпелями пройшли у Києві та Харкові.

Поштовий випуск складається з папки, конвертів, поштового блоку з марками та серії листівок. Тираж поштового блоку — 75 000 примірників. Марки продовжують серію комунікаційної кампанії “Міста Героїв” від I AM IDEA та Офісу Президента України, де показані міста та українці, які чинили спротив російській агресії.

“Для нас було важливо, щоб все було в межах одного концепту. У цьому була певна складність, бо ми не просто придумали візуальну частину. Тут була історія, щоб закрити освітню функцію, пояснити, а чому міста героїв, як Харківщина боролась з окупацією, що там відбулось. Водночас не показувати конкретні портрети, бо кожен, хто пережив окупацію та боровся — герой”, — розповідає Дар’я Шаблієнко, Head of Design у креативній агенції I AM IDEA.

Дизайнери марок відштовхувались від моменту підняття прапора на в’їзді у місто. За основу брали реальні фото стели міст. Над дизайном працював увесь дизайн-відділ агенції.

В айдентиці кампанії “Міста Героїв” використані об’єднані щити різних форм з гербів міст, як метафора захисту, єдності та відсічі. Тому в цій серії команда продовжила використовувати щит, вписуючи в нього зображення. Основні кольори поштового випуску – жовтий, білий та чорний.

“Ми обрали стиль, ніби замальовка графітом. Більше скетчовий формат, бо так є відчуття, що ці зображення стались в моменті, їх зафіксували і замалювали графітом тут і зараз. Це нас повертає до більш реальних подій, без додаткових ілюстративних образів”, — каже Кирило Лєсной, Senior Designer у креативній агенції I AM IDEA.

Читайте також у рубриці Slow news
В Україні стартує освітній проєкт «В пошуках ідентичності»
Створять дискусійну платформу на основі спільного розуміння минулого, ідей та цінностей
twid провела редизайн американської медичної платформи DocGo
Агенція зробила сайт компанії, щоб було зручно користуватися чотирьом аудиторіям
Українські ювеліри вперше представлені на міжнародній виставці HANDWERK & DESIGN в Мюнхені
Проєкт «Сміливі жити» присвячено силі українського народу в умовах війни
Фінансова платформа Neon Money Club створила дейтинг-застосунок не для бідних
Тих, хто не пройшов відбір, відправляють на курси фінансової грамотності.
У Мистецькому арсеналі оцифрували та представили колекцію в онлайн-каталозі
Вона формувалася впродовж майже двох десятиліть
Інші статті за темами
Slow news
News
Slow news
Підписатися
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень