fbpx
Slow news

”Укрпошта” разом з агенцією I AM IDEA випустили поштовий блок “Міста Героїв. Харківщина” 

До річниці звільнення міст Харківщини
Бондар Каріна, 15.09.2023

Креативна агенція I AM IDEA разом з ”Укрпоштою” та Офісом Президента випустили поштовий блок “Міста Героїв. Харківщина”, присвячений героїчним містам: Балаклії, Ізюму, Куп’янську та Харкову. Погашення спеціальними штемпелями пройшли у Києві та Харкові.

Поштовий випуск складається з папки, конвертів, поштового блоку з марками та серії листівок. Тираж поштового блоку — 75 000 примірників. Марки продовжують серію комунікаційної кампанії “Міста Героїв” від I AM IDEA та Офісу Президента України, де показані міста та українці, які чинили спротив російській агресії.

“Для нас було важливо, щоб все було в межах одного концепту. У цьому була певна складність, бо ми не просто придумали візуальну частину. Тут була історія, щоб закрити освітню функцію, пояснити, а чому міста героїв, як Харківщина боролась з окупацією, що там відбулось. Водночас не показувати конкретні портрети, бо кожен, хто пережив окупацію та боровся — герой”, — розповідає Дар’я Шаблієнко, Head of Design у креативній агенції I AM IDEA.

Дизайнери марок відштовхувались від моменту підняття прапора на в’їзді у місто. За основу брали реальні фото стели міст. Над дизайном працював увесь дизайн-відділ агенції.

В айдентиці кампанії “Міста Героїв” використані об’єднані щити різних форм з гербів міст, як метафора захисту, єдності та відсічі. Тому в цій серії команда продовжила використовувати щит, вписуючи в нього зображення. Основні кольори поштового випуску – жовтий, білий та чорний.

“Ми обрали стиль, ніби замальовка графітом. Більше скетчовий формат, бо так є відчуття, що ці зображення стались в моменті, їх зафіксували і замалювали графітом тут і зараз. Це нас повертає до більш реальних подій, без додаткових ілюстративних образів”, — каже Кирило Лєсной, Senior Designer у креативній агенції I AM IDEA.

Читайте також у рубриці Slow news
infocus.goods випускає благодійний набір, присвячений любові до рідного дому
До нього ввійшли чорнозем, чорнобривці та автентичний глечик
Google випустив новий застосунок YouTube Create
Творці контенту можуть використовувати його для редагування відео
EmbroideredGem та фольклористка Ярини Сізик запустили спільну колекцію
На її створення дизайнерку надихнули святкові родинні фотографії початку ХХ сторіччя
Getty Images запускає власний генератор зображень 
Згенеровані зображення матимуть ліцензію Getty на використання та захист
Spotify представила інструмент для клонування голосів та перекладу подкастів
Спочатку на платформі з’являться переклади шоу від відомих авторів
Інші статті за темами
Slow news
News
Slow news
Підписатися
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень