fbpx
Slow news

Українців запрошують на безплатний онлайн-курс із кібербезпеки

Розбиратимуть безпекові виклики, які загрожують уряду, компаніям та навчальним закладам
Кірста Олена, 09.04.2024

В Україні відкрили набір на безплатний онлайн-курс з основ кібербезпеки від міжнародної компанії Cisco Systems. Перше заняття проведуть 15 квітня.

Курс створили в партнерстві з освітньо-культурною мережею «Гончаренко центр». За словами організаторів, заняття проводитимуть в межах інтерактивної платформи Cisco Networking Academy під керівництвом сертифікованого інструктора та інженера з кібербезпеки Cisco з 15-річним досвідом — Арчіла Шенгелії з Грузії. Він активно підтримує Україну в боротьбі з російською агресією й давно мріяв навчати українців кібербезпеки.

«Я вирішив зробити свій маленький внесок у боротьбу України з загарбниками, що захопили 20% території Грузії. В України та Грузії спільний ворог — росія, яка веде не лише військові дії, а й кібервійну небачених масштабів. Щоб допомогти українцям протистояти цій війні, ми разом із “Гончаренко центром” запрошуємо на безплатний курс. Ви зможете опанувати всі необхідні навички, щоб самостійно стати на захист кіберпростору, особистого цифрового середовища і своєї країни загалом», — розповів Арчіл Шенгелія.

Під час навчання учасники проєкту зможуть навчитися основ кібербезпеки та захистити особисте цифрове життя. Також на курсі розбиратимуть найбільші безпекові виклики, які загрожують уряду, компаніям та навчальним закладам.

Навчання триватиме 2,5 тижня. До участі запрошують дорослих будь-якого віку із середнім рівнем володіння англійською мовою (В1). Усі навчальні матеріали продубльовані українською мовою.

Навчання стартує 15 квітня. Після завершення всі учасники отримають міжнародний сертифікат від Cisco Networking Academy та «Гончаренко центрів».

Для реєстрації необхідно заповнити коротку форму.

Матеріали підготовлено в рамках проєкту «Strategic Media Support Program», який реалізує Львівський медіафорум за фінансової підтримки People in Need (PIN) та Pioneer Foundation.

Читайте також у рубриці Slow news
Створили нове видавництво Kovyla Publishing
Воно спеціалізується на англомовних книжках про Україну
Створили подкаст про працевлаштування ветеранів і ветеранок
Його мета – надати майданчик для комунікації між ветеранами та роботодавцями
В YouTube Music з’явився конкурент Shazam
Користувачі зможуть шукати пісні, наспівуючи їх
В Україні вперше протестували 5G
Якість зв’язку перевірили між Києвом, Івано-Франківськом і Гельсінкі
Microsoft додала в телеграм свій чатбот зі ШІ
Він відповідає живою мовою на будь-які запитання
Інші статті за темами
Підписатися
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень