fbpx
Slow news

Українським дітям-переселенцям подарують книжки, озвучені голосами рідних

Проєкт реалізують у чотирьох країнах Європи
Коськовецька Аліна, 03.10.2022

Для дітей, які через війну покинули Україну та оселилися в Європі, запустили книжкову волонтерську ініціативу Better Time Stories. Проєкт презентувала Олена Зеленська в Нідерландах.

“За тисячі кілометрів хлопчик чи дівчинка почує рідний голос і впевниться, що скоро родина знову буде разом. Це проєкт Better Time Stories, завдяки якому діти – вимушені переселенці – отримують за кордоном не просто книжку рідною мовою, а книжку, начитану близьким, який залишився в Україні та якого дуже бракує”, – зазначила перша леді України в Telegram.

Малеча може отримати набір з п’яти ілюстрованих книжок двома мовами. Озвучити ці книжки мають змогу батьки та інші родичі дітей, які залишилися в Україні.

Також власні аудіоверсії книжок уже записали українські виконавці: Джамала, Надя Дорофєєва і Monatik.

Книжки обирали в партнерстві з Українським інститутом книги. Добірка містить такі твори: “Моя Ба”, “101 маяк”, “Війна, що змінила Рондо”, “Зубр шукає гніздо” та “Ідея на мільйон”.

Проєкт реалізують у чотирьох країнах: Німеччині, Австрії, Нідерландах і Бельгії. За словами Олени Зеленської, набори містять п’ять двомовних книжок для дітей віком від 3 до 8 років.

Замовити їх можна за цим посиланням. Перші доставки книжок планують організувати вже в жовтні.

Інші статті за темами
Slow news
News
Slow news
Підписатися
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень