fbpx
Slow news

Український освітній проєкт CDTO Campus готуватиме фахівців для реалізації цифрових реформ

Випускники зможуть стати частиною проєктів, які ініціює Мінцифри
Бондар Каріна, 01.12.2023

В Україні запускають проєкт CDTO Campus, щоб забезпечити державу фахівцями для реалізації цифрових реформ, а також підготувати й підтримати держслужбовців, які працюють у сфері цифрової трансформації.

“Україна стала однією з перших країн у світі, яка запровадила посаду CDTO. Зараз 55 заступників із цифрової трансформації працюють у міністерствах, обласних адміністраціях та міських радах. Це люди, які стали драйверами цифрових змін. Нам потрібно більше ефективних менеджерів, які пришвидшуватимуть цифровізацію на національному та регіональному рівнях. Саме тому запускаємо CDTO Campus — місце, де формують цифрових лідерів. Ми розробили програми, які допоможуть вдосконалити знання і навички чинним та майбутнім CDTO”, — пояснює Віцепрем’єр-міністр з інновацій, розвитку освіти, науки та технологій — Міністр цифрової трансформації Михайло Федоров.

Освітній проєкт містить 4 типи навчальних програм: довготривалих, короткотривалих, лідерських та custom programs (персоналізовані програми). Вони побудовані на міжнародному та українському досвіді. Серед лекторів — професіонали з досвідом у цифровій трансформації держсектору та лідери думок у сфері цифровізації.

Проєкт передбачає змішану систему навчання: учасники можуть відвідувати заняття особисто в Києві або долучитися дистанційно. На завершення офлайн-модуля студенти отримують доступ до коротких відеолекцій та інтерактивних завдань у спеціальному мобільному застосунку CDTO Campus.

Також у межах лідерської програми учасники матимуть можливість відвідувати спеціальні інтенсиви в університетах світу.

Навчання орієнтоване на новачків та досвідчених держслужбовців цифрової трансформації, а також фахівців із приватного сектору, активістів, волонтерів, громадських діячів та IT-спеціалістів.

Після завершення навчання випускники зможуть стати частиною проєктів, які ініціює Мінцифри.

Стежити за новинами проєкту можна на офіційних сторінках CDTO Campus у Facebook, Instagram, Linkedin та Twitter. А також на офіційному сайті проєкту.

Читайте також у рубриці Slow news
Інші статті за темами
Slow news
News
Slow news
Підписатися
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень