fbpx
Slow news

Український мобільний додаток, який розповідає про унікальні місця Закарпаття

Для користувачів і власників туристичних об’єктів
Данилюк Даяна, 25.06.2020

На Закарпатті створили додаток Local, який розповідає про автентичні місця регіону: архітектурні, музейні, гастрономічні.

Розробленням проєкту займається директор АРР “Закарпаття” Михайло Данканич. За його словами, це безрекламний та безплатний сервіс для користувачів і власників туристичних об’єктів.

Додаток інтегрований з Google і демонструє самобутні локації Західної України. Він має деталізовану базу, яку складали закарпатці та експерти з туризму. Кожен об’єкт — історичний, мистецький, гастрономічний, крафтово-сувенірний — має коротку описову інформацію (години роботи, номер телефону, лінки на сайт та соцмережі).

Фото: varosh

«Я закликаю усіх, хто працює в туризмі, надсилати свою інформацію. На першій сторінці є рубрика “Залишити відгук” – через цю функцію можна додавати нові об’єкти на затвердження адміністратора. Якщо бренд відповідає цінностям нашого проєкту, то ми його опублікуємо», — додав Михайло Данканич.

У Local також можна знайти заклади харчування із закарпатськими стравами або крамниці з крафтовими їстівними сувенірами: кондитерськими, сироварними, винарними тощо.

Додаток працює з інтернетом, але якщо прокласти маршрут, то його можна завантажити й користуватися офлайн, як Google-картою.

Додаток використовує українську та англійську мови. Його вже можна завантажити на Google Play, а невдовзі він з’явиться і в App Store. 

Читайте також у рубриці Slow news
Інші статті за темами
Slow news
News
Slow news
Підписатися
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень