fbpx
Slow news

Українські зірки та інфлюенсери навчаються у тварин тусити на карантині

Кампанія “Гуру карантину” від NEBO ideas agency та Happy Paw
Данилюк Даяна, 08.05.2020

Креативне агентство NEBO ideas agency спільно з благодійним фондом Happy Paw запустили кампанію “Гуру карантину”. 

Пропонують повчитися проводити час на карантині у тварин. Адже саме вони знають, як це — залишатися вдома, поки господарі на роботі.

Українські зірки вже долучилися до кампанії і діляться знаннями в соцмережах. 

 ГУРУ СПОРТУ проводять стрими з тренуваннями у Zoom та Instagram. Треки для тренувань фонду подарували The Maneken і YUKO з лейбла Masterskaya Івана Дорна.

Спортивну ініціативу підтримали Анастасія Кожевнікова, Аніта Луценко, MamaRika, Альона Гудкова, Анастасія Іваничева, Юлія Чепурко, команда сайту crafta.ua та інші.

 Гуру ФІЛЬМІВ, за підтримки Fіlm.ua та Megogo, влаштували на платформі Twitch перегляд українського фільму “Фокстер & Макс” з акторкою Дашею Рибак. 

 ГУРУ СМАКОЛИКІВ діляться кулінарними рецептами своїх улюблених каш у Facebook та Instagram. А оформити меню допомагають професійні ресторатори та фудблогери: Діма Борисов, Катерина Пєскова, Володимир Ярославський, Сергій Дідковський та Марія Якуш.

 ГУРУ КНИЖОК разом з українською авторкою та художницею Грасею Олійко читатимуть її твір “Історія, яку розповіла Жука”. Послухати історію можна буде 16 травня  у live-трансляції Facebook. 

 ГУРУ ІНОЗЕМНИХ МОВ влаштували інтенсив з вивчення слів. А школа іноземних мов Green Forest 8 травня проведе онлайн-урок на підтримку фонду.

Читайте також у рубриці Slow news
Інші статті за темами
Slow news
News
Slow news
Підписатися
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень