fbpx
Slow news

Українські художники запустили проєкт, щоб зібрати кошти для благодійного фонду

Митці розігрують свої картини за донат
Бондар Каріна, 27.09.2023

Український художник Віталій Грех, aka Dilkone, у співпраці з благодійним фондом “Вдячні” запустив проєкт “Кермо порятунку”. Його мета — зібрати мільйон гривень на закупівлю багі-машин для евакуації поранених.

До проєкту долучились 10 українських митців, серед яких Володимир Манжос (Waone), Сергій Грех (Feros), Борис Bios, Ірина Максимова, Vova Keno, Олексій Бордусов (Aec Іnteresnі Kazki), Anton Hudo, Андрій Роїк, Валентин Лапшин та Дзвіня Подляшецька.

“Я сам неодноразово закривав збори та побачив, що моя творчість може ефективно допомагати. Тому вирішив запросити до участі в проєкті колег, бо знаю, що разом ми можемо більше. На мою думку, важливо показувати Україні та світу, що зараз іде не якась абстрактна війна, а війна за наше виживання і нашу культуру”, — пояснив задум Віталій Грех.

Для проєкту запустили спільну та персональні банки художників. У межах збору також розіграють 10 картин митців-учасників ініціативи.

Для участі потрібно обрати бажану картинку та зробити донат на персональну банку відповідного автора — він має становити 300 грн чи більшу кратну суму (наприклад, 600 чи 900 грн). Охочі взяти участь у розіграші під час переказу коштів мають вказати свій нік в інстаграмі чи номер телефону.

Зібрані суми об’єднають та передадуть благодійному фонду “Вдячні”, що забезпечує медичні потреби українських військових.

Вторговані кошти фонд витратить на закупівлю деталей та виготовлення спеціальних евакуаційних багі, які передадуть бійцям на Запорізькому напрямку. Необхідна сума — 1 мільйон гривень.

Після завершення збору команда “Керма порятунку” обере 10 переможців, які отримають картини. За результатами розіграшу можна стежити на сторінці “Вдячні” в інстаграмі.

Читайте також у рубриці Slow news
У соцмережах компанії Meta з’явиться ШІ-помічник
Він даватиме доступ до інформації зі всього інтернету без переходу між програмами
Розпочався передпродаж посмертної книжки Вікторії Амеліної
Роботу над збіркою віршів письменниця розпочала на початку повномасштабного вторгнення
Для піарників проведуть лекцію про партнерства з відомими брендами
У межах фестивалю квір-кіно SUNNY BUNNY
«І будуть люди»: з’явився подкаст про сучасне батьківство в Україні
Про підготовку до вагітності, пологи, страхи та відповідальність партнерів
Українці створили гейміфіковану платформу для збору донатів на потреби ЗСУ
У ній можна знищувати військові та інфраструктурні об’єкти на території рф у реальному часі
Інші статті за темами
Slow news
News
Slow news
Підписатися
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень