fbpx
Slow news

Українські художники запустили проєкт, щоб зібрати кошти для благодійного фонду

Митці розігрують свої картини за донат
Бондар Каріна, 27.09.2023

Український художник Віталій Грех, aka Dilkone, у співпраці з благодійним фондом “Вдячні” запустив проєкт “Кермо порятунку”. Його мета — зібрати мільйон гривень на закупівлю багі-машин для евакуації поранених.

До проєкту долучились 10 українських митців, серед яких Володимир Манжос (Waone), Сергій Грех (Feros), Борис Bios, Ірина Максимова, Vova Keno, Олексій Бордусов (Aec Іnteresnі Kazki), Anton Hudo, Андрій Роїк, Валентин Лапшин та Дзвіня Подляшецька.

“Я сам неодноразово закривав збори та побачив, що моя творчість може ефективно допомагати. Тому вирішив запросити до участі в проєкті колег, бо знаю, що разом ми можемо більше. На мою думку, важливо показувати Україні та світу, що зараз іде не якась абстрактна війна, а війна за наше виживання і нашу культуру”, — пояснив задум Віталій Грех.

Для проєкту запустили спільну та персональні банки художників. У межах збору також розіграють 10 картин митців-учасників ініціативи.

Для участі потрібно обрати бажану картинку та зробити донат на персональну банку відповідного автора — він має становити 300 грн чи більшу кратну суму (наприклад, 600 чи 900 грн). Охочі взяти участь у розіграші під час переказу коштів мають вказати свій нік в інстаграмі чи номер телефону.

Зібрані суми об’єднають та передадуть благодійному фонду “Вдячні”, що забезпечує медичні потреби українських військових.

Вторговані кошти фонд витратить на закупівлю деталей та виготовлення спеціальних евакуаційних багі, які передадуть бійцям на Запорізькому напрямку. Необхідна сума — 1 мільйон гривень.

Після завершення збору команда “Керма порятунку” обере 10 переможців, які отримають картини. За результатами розіграшу можна стежити на сторінці “Вдячні” в інстаграмі.

Читайте також у рубриці Slow news
Etnodim презентує дроп, натхнений різними регіонами України
Одна з вишиванок створена на основі візерунка авторства Олени Пчілки
Prometheus запускає Всесвітній онлайн-університет
50 курсів від провідних університетів стануть доступні безплатно українською мовою
Український освітній проєкт CDTO Campus готуватиме фахівців для реалізації цифрових реформ
Випускники зможуть стати частиною проєктів, які ініціює Мінцифри
“Сільпо” презентує культурно-просвітницький проєкт “Різдзвоники”
Підготували застосунок, де можна створювати створювати AR-відео посеред магазину
Месенджери є найпопулярнішим медіа для споживання новин в Україні
Дослідження медіаспоживання від Gradus Research
Інші статті за темами
Slow news
News
Slow news
Підписатися
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень