fbpx
Slow news

Українські ілюстратори створили постери до Всесвітнього дня донора

Сильні діляться силою
Данилюк Даяна, 11.06.2020

Український проєкт популяризації донорства “Агенти крові” спільно з українськими ілюстраторами випустили серію постерів до Всесвітнього дня донора. 

За втілення ідеї “Art Donation” взявся Сергій Майдуков, він залучив команду з 10 ілюстраторів. Над створенням постерів працювали: Таня Кремень, Саша Паіс, Олена Лондон, Дарина Скульська, Орися Мельник, Катерина Лазнюк , Ксюша Олефіренко, Аня Богданова, Марина Кизилова та Ірина Вале. 

«Art Donation створений для того, щоб показати процедуру донації з іншого боку: через метафори, фантазію, фарби та креатив. Адже є певні краса та сміливість у бажанні ділитися своєю кров’ю. Ми в “Агентах крові” вже 5 років говоримо про донорство, але цього не завжди достатньо. Всесвітній день донора крові – це той невеликий проміжок часу, коли фокус громадськості зміщується на цю тему. Роботи ілюстраторів – це оголення внутрішньої краси донорства», —  розповідає кураторка “Агентів крові” Олена Балбек.

Виставка постерів пройде в Охматдиті, Інституті Амосова та Інституті Серця на Братиславській.

Раніше ми писали про серію ілюстрацій про Київ, які створила ця сама команда ілюстраторів під кураторством Сергія Майдукова.

Інші статті за темами
Slow news
News
Slow news
Підписатися
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень