fbpx
Slow news

Українські ілюстратори створили постери до Всесвітнього дня донора

Сильні діляться силою
Данилюк Даяна, 11.06.2020

Український проєкт популяризації донорства “Агенти крові” спільно з українськими ілюстраторами випустили серію постерів до Всесвітнього дня донора. 

За втілення ідеї “Art Donation” взявся Сергій Майдуков, він залучив команду з 10 ілюстраторів. Над створенням постерів працювали: Таня Кремень, Саша Паіс, Олена Лондон, Дарина Скульська, Орися Мельник, Катерина Лазнюк , Ксюша Олефіренко, Аня Богданова, Марина Кизилова та Ірина Вале. 

«Art Donation створений для того, щоб показати процедуру донації з іншого боку: через метафори, фантазію, фарби та креатив. Адже є певні краса та сміливість у бажанні ділитися своєю кров’ю. Ми в “Агентах крові” вже 5 років говоримо про донорство, але цього не завжди достатньо. Всесвітній день донора крові – це той невеликий проміжок часу, коли фокус громадськості зміщується на цю тему. Роботи ілюстраторів – це оголення внутрішньої краси донорства», —  розповідає кураторка “Агентів крові” Олена Балбек.

Виставка постерів пройде в Охматдиті, Інституті Амосова та Інституті Серця на Братиславській.

Раніше ми писали про серію ілюстрацій про Київ, які створила ця сама команда ілюстраторів під кураторством Сергія Майдукова.

Читайте також у рубриці Slow news
Інші статті за темами
Slow news
News
Slow news
Підписатися
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень