fbpx
Slow news

Українські дослідники створили науково-публіцистичний портал «Інститут Мазепи»

Там будуть матеріали про культуру, політику, економіку, історію тощо
Бондар Каріна, 14.03.2024

Троє українських дослідників створили науково-публіцистичний портал «Інститут Мазепи». Він містить матеріали про культуру, політику, економіку, історію й філософію.

«Ми щиро прагнемо перемоги України над агресивним російським імперіалізмом. Ми переконані, що сильне демократичне суспільство посилить українську стійкість і наблизить остаточну перемогу українців над одвічним ворогом і всім, що він репрезентує — злиднями, реакцією та брехнею», — йдеться на сайті «Інституту Мазепи».


Співзасновник проєкту, Владислав Стародубцев, розповів, що проєкт позиціюють як майданчик для дискусій або аналітичний центр. Дослідники не мають на меті оперативно реагувати на новини, а тяжіють до «повільних» медіа.

«Ми давно хотіли створити щось подібне. Проте часу майже ніколи не було. Оскільки проєкт існує на цей час суто на волонтерських засадах, ми деякий час неспішно збирали матеріали, контакти й розробляли сайт. Основний обсяг роботи для нас попереду — регулярно знайомити українську авдиторію з якісними й актуальними матеріалами», — розповів Владислав Стародубцев.


До проєкту планують залучити економістів, соціологів та інших спеціалістів для «обговорення соціально-економічної політики, викликів воєнного часу та повоєнного дискурсу». Крім українців, залучать міжнародних фахівців з Центрально-Східної Європи й регіонів, що були поневолені росією, зокрема з Центральної Азії.

Матеріали підготовлено в рамках проєкту «Strategic Media Support Program», який реалізує Львівський медіафорум за фінансової підтримки People in Need (PIN) та Pioneer Foundation.

Читайте також у рубриці Slow news
Культурні та споживчі вподобання українців: дослідження
Три вікові категорії розповіли про ставлення до брендів, контенту і що впливає на їхню споживчу поведінку
Провокаційний проєкт українців на Венеційській бієнале
По всьому місту розвісили мапи бомбосховищ
Відсьогодні в МЗС України «працює» ШІ-співробітниця
Вона озвучуватиме офіційні заяви відомства
У соцмережах компанії Meta з’явиться ШІ-помічник
Він даватиме доступ до інформації зі всього інтернету без переходу між програмами
Розпочався передпродаж посмертної книжки Вікторії Амеліної
Роботу над збіркою віршів письменниця розпочала на початку повномасштабного вторгнення
Інші статті за темами
Підписатися
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень