fbpx
Slow news

Українське проєкційне шоу United in Light перемогло на фестивалі в Німеччині

Світлове шоу показали на Бранденбурзьких воротах
Кірста Олена, 18.10.2024

Українська мультимедійна студія Magic Innovations здобула перемогу на Berlin Festival of Lights 2024. За підсумком голосування глядачів перемогло захопливе світлове шоу на Бранденбурзьких воротах у Берліні.

Цьогорічна подія об’єднала найкращих світових майстрів світлових інсталяцій, а головною темою фестивалю, який проводили в Берліні, стали свобода та єдність.

Проєкційне шоу під назвою United in Light стало не лише видовищною інсталяцією, а й глибоким символом єдності. Воно транслює ідею, що всі частини світу — великі та малі — є невід’ємними елементами цілого, кажуть представники студії Magic Innovations. І додають, що світлові ефекти та візуалізації створили враження взаємозв’язку всіх речей: від мікроскопічних деталей до масштабів космосу. Завдяки цьому перформансу історична архітектура Бранденбурзьких воріт перетворилася на нове полотно для розповіді глобальної історії єдності.

Berlin Festival of Lights є одним із найбільших фестивалів світлових інсталяцій у світі. Щороку він приваблює десятки тисяч глядачів та художників. Перемога в такому масштабному заході підкреслює потенціал українських митців і демонструє їхню здатність створювати проєкти, які мають сильний емоційний і культурний вплив на світову аудиторію.

Після успіху на цьому фестивалі команда Magic Innovations підтвердила свій намір і надалі просувати українське мистецтво на світовій арені.

Magic Innovations — українська студія мультимедійних шоу та проєкційних мепінгів, що вже має визнання на міжнародній сцені. Раніше команда прославилася своїми виступами у фіналі шоу «Америка має талант» разом із хореографом Олександром Лещенком.

Читайте також у рубриці Slow news
Meta презентувала розумні окуляри Oakley
Пристрій оснащений голосовим асистентом, камерою 3K, аудіофункціями й адаптивними лінзами
Виставу про досвіди українців під час війни представлять на фестивалі перформативних мистецтв у Шотландії
Постановка створена на основі інтерв’ю з українцями віком від 6 до 90 років
У Нідерландах створили девайс, який візуалізує сни за допомогою ШІ
Він записує розповіді про сни й перетворює їх на відео
Projector оголошує креативний конкурс на постер всеукраїнської кампанії для Третьої штурмової
Узяти участь можуть дизайнери, ілюстратори, студенти й креативні агенції
У WhatsApp з’явилась нова ШІ-функція — підсумки повідомлень
Вона працює без порушення приватності та невидима для інших учасників чату
Інші статті за темами
Slow news
News
Slow news
Підписатися
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень