fbpx
Slow news

Україна-мати, маріупольська вежа та Ластівчине гніздо: нові конструктори від UNITED24 та LEGO Creators

Їх можна виграти за внесок від $24
Данилюк Даяна, 16.11.2023

#LEGOwithUKRAINE представили три конструктори в п’яти екземплярах, які неможливо купити, але можна виграти за благодійний внесок від $24. Усі зібрані кошти спрямують на відбудову України.

У першій частині проєкту представлені роботи трьох творців: Артура Самкова з Польщі, Максима Мітякіна з України та Євгена Тонєва зі США, які створили з LEGO київську Україну-мати, кримське Ластівчине гніздо та маріупольську стару водонапірну вежу.

LEGO — це втілення фантазії в реальному світі. Якось я відтворив київський Майдан Незалежності з понад 55 000 деталей. А ще LEGO — про спільноти та об’єднання людей. Наприклад, разом із вимушеними переселенцями зі східних областей України ми відтворили герб Маріуполя зі 115 000 деталей. Я радий приєднатися до ініціативи UNITED24 і презентувати скульптуру “Україна-мати”. Впевнений, що багато українців та іноземців упізнають її одразу, — прокоментував запуск ініціативи Максим Мітякін, співзасновник та адміністратор спільноти UkrBricks, визнаної LEGO.

UNITED24 також оголосила відкритий конкурс для творців LEGO з усього світу. Їх закликають долучитися до створення конструкторів, присвячених відомим українським архітектурним спорудам, та допомогти у відновленні України.

Мільйони людей в усьому світі щодня допомагають Україні: жертвують кошти, підтримують біженців, борються з російською пропагандою в соціальних мережах. більшість із них ніколи не була в Україні. Тож проєкт #LEGOwithUKRAINE дає можливість дізнатися більше про нашу країну та її різноманіття. Хай поки на відстані. Ми вдячні спільноті креаторів LEGO, яка підтримала цю ідею, і закликаємо талановитих людей з усього світу відтворювати визначні українські пам’ятки з LEGO. Наступні конструктори ми плануємо випустити вже навесні 2024 року, — розповіла координаторка платформи UNITED24 Ярослава Гресь.

Дізнатися більше про ініціативу можна за посиланням.

Читайте також у рубриці Slow news
Користувачі Х підтримали книгарню «Сенс» десятками 5-зіркових відгуків на гугл-картах
Зробили це у відповідь на кілька негативних коментарів зі звинуваченнями в русофобії
У Signal з’явиться  можливість додавати псевдоніми й нотатки для контактів
Наразі розробники тестують цю функцію
robota.ua проведе безплатний вебінар про цінності, які обʼєднують людей у команду
Він буде корисний керівникам, власникам бізнесу, HR та L&D експертам
Українець створив безоплатний застосунок для перекладу відео
Нині доступні для перекладу українська та кримськотатарська
Книгарня Readeat закликає підтримати харківських видавців
Пропонують придбати книжки за видавничими цінами й у такий спосіб допомогти Харкову
Інші статті за темами
Slow news
News
Slow news
Підписатися
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень