fbpx
Slow news

Україна-мати, маріупольська вежа та Ластівчине гніздо: нові конструктори від UNITED24 та LEGO Creators

Їх можна виграти за внесок від $24
Данилюк Даяна, 16.11.2023

#LEGOwithUKRAINE представили три конструктори в п’яти екземплярах, які неможливо купити, але можна виграти за благодійний внесок від $24. Усі зібрані кошти спрямують на відбудову України.

У першій частині проєкту представлені роботи трьох творців: Артура Самкова з Польщі, Максима Мітякіна з України та Євгена Тонєва зі США, які створили з LEGO київську Україну-мати, кримське Ластівчине гніздо та маріупольську стару водонапірну вежу.

LEGO — це втілення фантазії в реальному світі. Якось я відтворив київський Майдан Незалежності з понад 55 000 деталей. А ще LEGO — про спільноти та об’єднання людей. Наприклад, разом із вимушеними переселенцями зі східних областей України ми відтворили герб Маріуполя зі 115 000 деталей. Я радий приєднатися до ініціативи UNITED24 і презентувати скульптуру “Україна-мати”. Впевнений, що багато українців та іноземців упізнають її одразу, — прокоментував запуск ініціативи Максим Мітякін, співзасновник та адміністратор спільноти UkrBricks, визнаної LEGO.

UNITED24 також оголосила відкритий конкурс для творців LEGO з усього світу. Їх закликають долучитися до створення конструкторів, присвячених відомим українським архітектурним спорудам, та допомогти у відновленні України.

Мільйони людей в усьому світі щодня допомагають Україні: жертвують кошти, підтримують біженців, борються з російською пропагандою в соціальних мережах. більшість із них ніколи не була в Україні. Тож проєкт #LEGOwithUKRAINE дає можливість дізнатися більше про нашу країну та її різноманіття. Хай поки на відстані. Ми вдячні спільноті креаторів LEGO, яка підтримала цю ідею, і закликаємо талановитих людей з усього світу відтворювати визначні українські пам’ятки з LEGO. Наступні конструктори ми плануємо випустити вже навесні 2024 року, — розповіла координаторка платформи UNITED24 Ярослава Гресь.

Дізнатися більше про ініціативу можна за посиланням.

Читайте також у рубриці Slow news
Etnodim презентує дроп, натхнений різними регіонами України
Одна з вишиванок створена на основі візерунка авторства Олени Пчілки
Prometheus запускає Всесвітній онлайн-університет
50 курсів від провідних університетів стануть доступні безплатно українською мовою
Український освітній проєкт CDTO Campus готуватиме фахівців для реалізації цифрових реформ
Випускники зможуть стати частиною проєктів, які ініціює Мінцифри
“Сільпо” презентує культурно-просвітницький проєкт “Різдзвоники”
Підготували застосунок, де можна створювати створювати AR-відео посеред магазину
Месенджери є найпопулярнішим медіа для споживання новин в Україні
Дослідження медіаспоживання від Gradus Research
Інші статті за темами
Slow news
News
Slow news
Підписатися
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень