fbpx
Slow news

“Україна без сміття” та “Біосфера” запустили проєкт зі збору коштів на нову сортувальну станцію

Гроші виручать від продажу екопобутової хімії
Мачулка Ангеліна, 04.11.2021

Соціальний проєкт “Україна без сміття” та корпорація “Біосфера” запустили ініціативу зі збору коштів на відкриття сортувальної станції.

У межах співпраці 1 гривню з кожного проданого товару оновленої серії побутової НЕ-хімії Go Green від “Фрекен БОК” перерахують на створення об’єкта для сортування й перероблення паковання.

Крім того, що корпорація “Біосфера” віддаватиме по гривні за кожну продану одиницю з лінійки товарів, “УБС” відсилатиме частину зданого на перероблення паковання на завод із перероблення пластику “Полігрін”, що належить корпорації.

“УБС” говорить, що на сортувальних станціях кожен охочий може навчитися практики роздільного збору та залишити свої відходи для перероблення.

“Сьогодні ми відкриваємо станції, які будуть схожі скоріше на інтерактивні музеї та будуть лише віддалено нагадувати про сміття. Ми прагнемо, щоб така інфраструктура приваблювала батьків з дітьми, щоб вона стала частиною сімейного щотижневого дозвілля та захопливим виховним елементом. Таких станцій повинно бути дуже багато, щоб вони стали доступні кожному”, — говорить Євгенія Аратовська, голова “УБС”.

Щорічно людина залишає після себе від 300 до 500 кг сміття. Водночас на перероблення потрапляє не більше 5%, решта відходів опиняється на смітниках — загальна площа всіх українських звалищ дорівнює території Чернівецької області.

Інші статті за темами
Slow news
News
Slow news
Підписатися
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень