fbpx
Slow news

Uber та “Укрзалізниця” запустили інтеграцію: можна завчасно викликати таксі на вокзал

З кожної поїздки пасажиру нарахують 10% кешбеку
Бондар Каріна, 24.07.2023

АТ “Укрзалізниця” та глобальна платформа мобільності й доставки Uber Technologies Inc. запустили інтеграцію Uber Travel. Вона дає змогу поєднати поїздку Uber з рейсом поїзда “Укрзалізниці” та отримати 10% кешбеку з поїздок, здійснених до або від залізничних вокзалів у Києві.

Щоб скористатися послугою, треба прив’язати до свого профілю в Uber облікові записи Google чи Microsoft та надати Uber дозвіл на доступ до бронювань залізничних квитків. Потім варто переконатися, що квитки відображаються в застосунку.

Синхронізація пройшла, якщо квитки надійшли на електронну пошту. Плани подорожей можна буде знайти у розділі Travel головного меню Uber.

“Ми в Uber постійно працюємо над тим, щоб зробити поїздки наших користувачів якомога зручнішими та доступнішими. З початком війни переміщення Україною ускладнилися як через питання безпеки, так і через відсутність авіасполучення. Тож ми спільно з “Укрзалізницею” раді представити рішення, спрямоване полегшити подорожі у цей непростий час. Водночас ми горді, що Україна стала першою країною, де ми запустили таку інтеграцію із залізничним перевізником”, — коментує Катерина Нетименко, country-менеджерка Uber в Україні та країнах Балтії.

У компанії зазначають, що рішення про інтеграцію залізничних квитків у застосунок виникло під час останнього візиту СЕО Uber Дари Хосровшахі в Україну. Він користувався послугами “Укрзалізниці” та дізнався більше про вирішальну роль, яку відіграли залізничні перевезення протягом повномасштабної війни.

Читайте також у рубриці Slow news
“Схема” випустили благодійний дроп футболок
На них зобразили фото донецького терикону
50% фінансових застосунків в Україні є російськими, — дослідження
Розробники створили пам’ятку, що допоможе їх розпізнати
Запустили платформу, що добирає музику під настрій користувача
Вона обере п’ять варіантів музичних треків з посиланнями на Spotify та Apple Music
ЮНЕСКО запускає ініціативу для українських музейників
Навчатимуть стратегій захисту культурних цінностей в умовах війни
Prometheus запускає 600 стипендій на IT-навчання
Вони передбачені для мешканців прифронтових та звільнених територій
Інші статті за темами
Slow news
News
Slow news
Підписатися
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень