fbpx
Slow news

У США запустили дейтинговий додаток, який добирає метч на основі мемів

Застосунок працює за допомогою нейромережі
Альтман Дарина, 29.05.2021

У США запрацював новий додаток для знайомств Schmooze, що добирає користувачам пару на основі мемів. Студентка Стенфордського університету Відья Мадхаван створила безкоштовний сервіс, який працює за допомогою нейромережі.

Технологія аналізує меми, які подобаються користувачам, і на основі цих даних аналізує почуття гумору та інтереси. Так додаток пропонує вам варіанти партнерів, які мають схожі захоплення.

Ідея до Відьї прийшла, коли саме почуття гумору звело її з чоловіком. Кілька років тому вона роздумувала, чи варто їй іти на магістратуру в бізнес-школу. Тому дівчина вирішила написала десяти випадковим людям, які вже навчалися там. З них відповів лише один.

Вони обмінялися приблизно двома сотнями електронних листів, багато з яких були жартівливими. Через деякий час пара одружилася. У схожий спосіб Мадхаван хоче знайомити й інших людей.

У Schmooze потрібно зареєструватися за номером телефону, вказати інформацію про себе та свої захоплення, обрати улюблений інстаграм-акаунт з мемами, улюблений серіал і улюбленого виконавця. Після цього ви потрапите до меню, яке працює за аналогією Tinder.

Тільки свайпати потрібно буде не фотографії людей, а смішні картинки й меми, які нейромережа дібрала відповідно до ваших інтересів. Сформувавши метчі, із ними можна буде листуватися в окремих діалогах.

Читайте також у рубриці Slow news
Інші статті за темами
Slow news
News
Slow news
Підписатися
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень