fbpx
Slow news

У Румунії бренди закликали платити за використання зображень бурих ведмедів

І за ці гроші допомагати популяції вижити
Мачулка Ангеліна, 18.11.2021

Організація з охорони навколишнього середовища Agent Green та агентства The New і McCannPR організували кампанію зі збору коштів для нового ведмежого притулку.

Організація закликає великі компанії долучитися до ініціативи, сплачуючи ведмедям за їхні зображення, використані в рекламних чи декоративних цілях.  

Для кампанії зняли низку роликів. У них британський телепродюсер Чарлі Оттлі закликає бренди, які використовують зображення або слово “ведмідь” у своїй айдентиці, платити тваринам за “авторські права”.

“Ведмеді – найпереконливіші актори в рекламних роликах і найкрасивіші обличчя на білбордах. Бренди використовують їх у всьому світі, не даючи ведмедям нічого взамін. Отже, ми створили THE BEAR RIGHT, своєрідне авторське право, але для ведмедів. Це милий спосіб для брендів пожертвувати на добру справу та допомогти AGENT GREEN побудувати притулок для ведмедів у Румунії”, — говорить Оана Стейт, старша копірайтерка агенції The NEW.

Ініціатива також приймає індивідуальні пожертви. Усі гроші підуть на облаштування заповідника, щоб урятувати до 50 ведмедів. Програма також передбачає реінтродукцію в природу тих ведмедів, яких ще можна реабілітувати.

На першому етапі мета – отримати необхідні 30 гектарів, а також залучити інвестиції для перших 10 ведмедів. Загальні витрати на введення в дію заповідника становлять до 10 000 євро на одного врятованого ведмедя.

Читайте також у рубриці Slow news
Інші статті за темами
Slow news
News
Slow news
Підписатися
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень