fbpx
Slow news

У новій кампанії привернули увагу до дезінформації щодо тривалості життя темношкірих транс-жінок

Зображення видатних представників чорної транс-спільноти перетворили на портрети 16-го століття
Бондар Каріна, 02.06.2023

Креативне агентство McCann London та британська організація Black Pride, яка підтримує ЛГБТК+ людей з Африки, Азії, Близького Сходу, Латинської Америки та Карибського басейну, запустили кампанію “16th-Century Life Expectancy”.

Вона підвищує обізнаність про небезпеку дезінформації, що поширюється про чорношкіру транс-спільноту, і закликає до поліпшення доступу до охорони здоров’я для транссексуалів.

Одна з найбільш дезінформацій стверджує, що середня тривалість життя темношкірих транс-жінок становить лише 35 років. McCann та UK Black Pride привертають увагу до цієї проблеми за допомогою п’яти видатних представників чорної транс-спільноти, перетворивши їхні зображення на портрети 16-го століття — епохи.

Їхні портрети були представлені на виставці, організованій всесвітньо відомим аукціонним домом Christie’s в рамках виставки “Christie’s Lates London: Pride”.

Портрети будуть і надалі демонструватися в онлайн-галереї, де правозахисники та ті, хто підтримують їх, можуть приєднатися до боротьби з дезінформацією.

Інші статті за темами
Slow news
News
Slow news
Підписатися
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень