fbpx
Slow news

У Лондоні створили інсталяцію на підтримку українського балету й мистецтва загалом

Інсталяція рекламує унікальний балет на мішках із піском
Мачулка Ангеліна, 13.09.2022

Фундація Об’єднаного українського балету і британська рекламна агенція Mother створили інсталяцію на підтримку українського мистецтва.

Defiant Dancer from Mother on Vimeo.

Інсталяція Defiant Dancer (“Зухвала танцівниця”) у Ковент-Гарден зображає живу балерину на високій купі мішків із піском. Це алюзія на те, як в Україні захищають від можливих руйнувань культурні пам’ятки. У такий спосіб автори хотіли показати символ невмирущого мистецтва й культури України.

Першою “зухвалою танцівницею” стала Крістін Шевченко, українсько-американська танцівниця з Одеси та керівниця Американської балетної компанії. Далі на купі мішків її місце протягом дня займали інші танцівниці. Вони уособлювали силу, непокору й артистизм.

Також Defiant Dancer має на меті підтримати постановку “Жизель” від Об’єднаного українського балету, яку спеціально створив хореограф Олексій Ратманський. Це унікальний балет, який танцюють на вершині вежі з мішків із піском.

Квитки на шоу коштують від £10. Весь прибуток від продажу квитків спрямовують на гуманітарну акцію DEC Ukraine і United Ukrainian Ballet Foundation, яка існує для захисту, підтримки та поширення української культури.

Читайте також у рубриці Slow news
Інші статті за темами
Slow news
News
Slow news
Підписатися
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень