fbpx
Slow news

У Києві зменшилася кількість незаконної реклами

За останні два роки показник впав на 15%
Дяченко Віктор, 28.01.2024

На початку 2024 року в Києві було розміщено майже 22 тисячі оформлених рекламних конструкцій усіх типів. За січень працівники КП «Київреклама» демонтували 909 незаконних вивісок і рекламних конструкцій.  Управління з питань реклами КМДА фіксує, що це на 15% менше, ніж було два роки тому.

Серед розміщених оформлених конструкцій найбільше представлені вивіски та рекламні засоби на фасадах, їх кількість становить 16 819 одиниць. Загалом найбільшу питому вагу серед розміщених конструкцій мають наземні рекламні засоби (білборди, сітілайти), які становлять 97%.

Автор: Volodymyr CHeppel

Очільниця Управління з питань реклами КМДА, Оксана Поліщук, вказала, що до таких результатів призвели систематичні демонтажі незаконних конструкцій, як комунальним підприємством «Київреклама», так і власниками конструкцій. Також активно вплинули заходи з інформування бізнесу щодо необхідності розміщувати рекламні засоби згідно з правилами та дотримуватися дизайн-коду столиці.

Наприклад, у 2023 році власники закладів отримували індивідуальні голосові повідомлення, які інформували щодо розміщених конструкцій. Дзвінком Управління сповіщало власників про надіслані вимоги на усунення порушень або необхідність демонтажу самовільно розміщених рекламних засобів.

Раніше ми писали про дослідження Опендатабот щодо кількості звернень громадян через порушення мовного закону в рекламі

Читайте також у рубриці Slow news
Інші статті за темами
Підписатися
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень