fbpx
Slow news

У Гонконгу запустили автобусний маршрут, де можна поспати

Для тих, хто не висипається вдома
Ольга Сакали, 23.10.2021

У Гонконгу запустили п’ятигодинний автобусний тур “Sleeping Bus Tour” спеціально для тих, хто хоче виспатися.

Його організувало агентство ulu travel. Квитки коштують від $13 до $51 залежно від поверху автобуса — перший чи другий. Пасажирам видають затички для вух та маску для сну.

“Коли ми проводили брейншторм щодо нових турів, я побачив пост у соціальній мережі від мого друга. Він писав, що нервував від своєї роботи та не міг спати вночі. Але коли їхав у автобусі, спав добре. Його допис надихнув нас на створення туру, що дозволяє пасажирам просто спати в автобусі”, — розповідає Кеннет Конг, менеджер з маркетингу та розвитку бізнесу агентства.

У першому турі пасажири приносили ковдри, подушки й капці. Зупинялися на острові Лантау та біля зони обслуговування літаків, щоб зробити фото.

Дослідниця Клініки та Лабораторії досліджень сну при Університеті Гонконгу Ширлі Лі вважає, що пасажири асоціюють транспорт зі сном, тому легко засинають під час поїздок.

“Людям у Гонконгу бракує часу на сон. Ось чому нам доводиться використовувати інший час, щоб спати, — щоденні поїздки на роботу, особливо на громадському транспорті”, — говорить дослідниця.

Читайте також у рубриці Slow news
Інші статті за темами
Slow news
News
Slow news
Підписатися
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень