fbpx
Slow news

У Британії відбувся перший етап проєкту Culture VS War

Його мета – доносити правдиву інформацію про війну в Україні через історії боротьби відомих митців
Кірста Олена, 06.06.2024

У трьох містах Великої Британії відбувся перший етап масштабного міжнародного проєкту Culture VS War. Його у 2022 році ініціювала Асоціація «Дивись українське!», щоб фіксувати й доносити світу правдиву інформацію про війну рф проти України через історії боротьби знаних митців. Проєкт втілюється за участю українського гурту «Антитіла».

Мешканцям Лондона, Кардіффа та Бірмінгема показали документальну стрічку Culture VS War з учасниками гурту «Антитіла» в головних ролях. У фільмі музиканти розповідають особисті історії перших 8 місяців повномасштабного вторгнення рф в Україну, коли вони добровольцями пішли захищати країну.

«Антитіла» закликали британців тримати у фокусі уваги війну в Україні, протистояти російській пропаганді, проводячи розʼяснювальну роботу серед знайомих, рідних та друзів. Під час 10-денного перебування у Великій Британії гурт «Антитіла» проводив інтенсивну інформаційну діяльність, спілкуючись із представниками громадських організацій, політичних та бізнесових кіл, а також із британськими ЗМІ. Музиканти дали низку важливих інтервʼю, зокрема на BBC London, BBC Wales, ITV, Radio WM, BBC Birmingham, де акцентували на військових злочинах, які росія вчиняє в Україні.

У межах проєкту також провели благодійні аукціони з унікальними лотами, під час яких вдалося зібрати 2,5 мільйона гривень на потреби ГУР.

Наступний етап проєкту Culture VS War за участю гурту «Антитіла» відбудеться у США, а згодом і в багатьох інших країнах світу.

Матеріал підготовлено в межах проєкту Strategic Media Support Program, який реалізує Львівський медіафорум за фінансової підтримки People in Need (PIN) та Pioneer Foundation.

Читайте також у рубриці Slow news
Користувачам із ЄС не будуть доступні ШІ-функції в iOS 18
Причиною називають вимоги закону про цифрові ринки
Кінофестиваль «Миколайчук Open» оголосив переможців
Вони отримали статуетки фестивалю та грошові винагороди
Виходить друком перше число оновленого журналу «КІНО-КОЛО»
Робота над випуском тривала майже 3 роки
З’явилась безоплатна гаряча лінія із цифрової безпеки
Фахівці консультують з питань онлайн-шахрайства та зламу акаунтів у месенджерах
«Людина зі шрамом. Перевтілення» – з’явилося нове соціальне реаліті-шоу
Учасниками проєкту стали українці, які мають шрами на тілі
Інші статті за темами
Підписатися
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень