fbpx
Slow news

«Додана цінність» — з’явився подкаст про маркетинг

У ньому розповідають про бренд, стратегію, бюджети й не завжди креативні задачі
Кірста Олена, 05.06.2024

Маркетингова агенція Promodo створила подкаст про маркетинг — «Додана цінність».

Ведучою стала CMO Promodo Валерія Лавська, яка спілкується з маркетинг-директорами українських компаній. Серед гостей — Марія Самплавська з INTERTOP, Микола Очкань з HATOR, Геннадій Карлінський з WOG.

За словами ведучої, вона давно прагнула створити проєкт, де гостями будуть саме керівники відділів маркетингу, а не власники бізнесу. Причина — дізнатися більше про процеси зсередини, поспілкуватися з людьми, які день за днем їх будують, але часто залишаються поза кадром. Назва проєкту — «Додана цінність» — також невипадкова.

«Цього року в нас була велика стратегічна сесія з Володимиром Павелком, який раніше був директором програми MBA в КМБШ. Ми багато говорили саме про “додану цінність” як переклад англійського словосполучення added value. Фактично, це економічний термін, який перекладається українською як “додана вартість”. Але Володимир розрізняє ці терміни, кажучи, що: “Кожна цінність має свою вартість, немає вартості — немає і цінності. І під вартістю важливо розуміти всі ресурси (час, зусилля, гроші тощо), які ви інвестуєте з метою створення певної цінності”. Мені саме цей термін сильно відгукнувся. Оскільки маркетинг, зокрема, і займається створенням доданої цінності для споживача: через комунікацію, паковання, клієнтський досвід тощо», — розповіла Валерія Лавська, авторка подкасту та CMO Promodo.

В інтерв’ю ведуча та гості подкасту обговорюють теми про бренди, стратегії, бюджети й не завжди креативні задачі. Наразі доступно 5 випусків, які можна подивитися на YouTube-каналі агенції, послухати на Spotify чи почитати в блозі Promodo.

Матеріал підготовлено в межах проєкту Strategic Media Support Program, який реалізує Львівський медіафорум за фінансової підтримки People in Need (PIN) та Pioneer Foundation.

Читайте також у рубриці Slow news
Перші пари офіційно одружились онлайн у Дії
Невдовзі послуга буде загальнодоступною
Користувачам із ЄС не будуть доступні ШІ-функції в iOS 18
Причиною називають вимоги закону про цифрові ринки
Кінофестиваль «Миколайчук Open» оголосив переможців
Вони отримали статуетки фестивалю та грошові винагороди
Виходить друком перше число оновленого журналу «КІНО-КОЛО»
Робота над випуском тривала майже 3 роки
З’явилась безоплатна гаряча лінія із цифрової безпеки
Фахівці консультують з питань онлайн-шахрайства та зламу акаунтів у месенджерах
Інші статті за темами
Підписатися
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень