Slow news

Twitter працює над створенням платної підписки

Нові способи монетизації для платформи та розширені можливості для користувачів
Данилюк Даяна, 10.07.2020

8 липня на сайті Twitter у розділі вакансій з’явилося оголошення про пошук провідного розробника для нової команди під назвою Gryphon. Вона зосередиться на “побудові платформи підписки, яку в майбутньому будуть використовувати інші команди соцмережі”.

В описі команди Gryphon повідомляється, що вона працюватиме над першою для Twitter групою платежів для створення підписки. Яку саме форму підписки планує створити мережа, поки не зрозуміло, але відомо, що акції Twitter зросли на 12%. Це може означати, що інвестори хочуть більше зрозуміти про новий потенційний потік доходів для платформи.

Twitter не надав жодних коментарів щодо Gryphon, але відредагував список робіт, щоб видалити будь-які згадки про проєкт.

Зображення: Social Media Today 

Раніше, у 2017 році, Twitter уже досліджував модель підписки. Тоді мережа дізнавалася відгуки користувачів про потенціал послуг передплати, яка надавала б доступ до інструментів аналітики та оповіщення в межах платформи TweetDeck.

На думку деяких аналітиків, Twitter планує створити підписку, яка надаватиме ексклюзивний контент своїм підписникам, на прикладі Fan Subscription options від Facebook. 

Читайте також у рубриці Slow news
Інші статті за темами
Slow news
News
Slow news
Підписатися
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень