fbpx
Кейси

Три кейси: що бренди зробили до Міжнародного дня жінок

Netflix, Apple та Hershey’s
Чередніченко Анастасія, 07.03.2020

Тема Міжнародного дня жінок у 2020 році: “Я — гендерна рівність: реалізація прав жінок”.

Ми дізналися, як три світових бренди інтегрують свою комунікацію у цей період.


“Тому що вона дивилась”
Netflix, США

Американська стримінгова платформа Netflix разом з ООН Жінки випустили ролик “Тому що вона дивилася”. Його озвучила головна героїня серіалу “Усім хлопцям, яких я любила раніше” Лана Кондор.

Ролик складається з фрагментів різних серіалів і фільмів, у центрі яких — жінки та їхні історії. Щоб обрати кадри до спецколекції, Netflix зібрав групу письменниць, акторок, режисерок та продюсерок з усього світу.

Від Netflix до групи увійшли акторки Лана Кондор, Міллі Боббі Браун (“Дуже дивні справи”) та Логан Браунінг (“Шановні білі люди”). Повний перелік жінок, які долучилися до створення відео, можна побачити тут.

Ролик включає кадри з фільмів “Шлюбна історія”, “Мовчання ягнят”, “Рома”, “Гравітація” та серіалів “Помаранчевий — новий чорний”, “Сексуальна освіта”, “Картковий будинок” та інших. 

Історії, що увійшли в “Тому що вона дивилась” зображують досвід жінок з усіх соціально-економічних, політичних та расових категорій.


Behind the Mac
Apple, США

Американська корпорація Apple випустила новий відеоролик з серії Behind the Mac, у якому показала чорно-білі фото жінок, які змінюють світ.

Це наймолодша лауреатка Нобелівської премії за жіночу освіту Малала Юсафзай, режисерки Ава Дюверней і Грета Гервіг, активістка Глорія Стейнем, співачка Леді Гага, акторка Олівія Вайлд та інші.

Кожна з героїнь втілює свої ідеї за екраном комп’ютера Mac — у робочій формі, домашньому одязі, сукні. Саундтреком ролика став трек Beyonce “Flawless”, поєднаний зі словами нігерійської письменниці Чимаманди Нгозі Адічі.


#HerSheGallery
Hershey’s, Бразилія

Кондитерська компанія Hershey’s у Бразилії запустила кампанію, у якій розклала свою назву на частини — “her” та “she”. Спеціально до Міжнародного дня жінок бренд випускає шоколадні батончики в обгортці із зображеннями відомих музиканток, письменниць, художниць.

На упаковках розміщені ілюстраторки Ana Flávia та Alessandra Lemos, письменниця Luiza Mussnich, поетеса Camila Lordelo. А батончики із зображенням музиканток Yzalú і Bruna Mendez містять QR-коди, за якими можна послухати сінгли виконавиць.

Hershey’s закликає всіх художниць публікувати свої роботи в соцмережах з хештегами #HerShe та #HerSheGallery. Найкращі з них бренд зарепостить на свою сторінку.

Раніше ми писали про знижку на пиво до Міжнародного дня жінок задля привернення уваги до гендерної нерівності через розрив в оплаті між чоловіками та жінками.

Інші статті за темами
Підписатися
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень