fbpx
Slow news

Тренди від Facebook в 4 регіонах світу

Стійка мода, догляд за собою та своїм тілом і турбота про довкілля
Данилюк Даяна, 27.12.2019

Facebook опублікував прогноз трендів на 2020 рік на основі аналізу тем, які найбільше обговорювалися в соцмережі протягом 2018–2019 років.

Для аналізу Facebook обирав користувачів віком більше ніж 18 років у США, країнах Європи та Азійсько-Тихоокеанському регіоні. Усі тренди поділені на 6 категорій: мистецтво й дизайн, краса й мода, розваги, їжа й напої, тіло та свідомість, дозвілля й подорожі.


Азійсько-Тихоокеанський регіон

  1. Австралія. Дослідження Австралії показало, наскільки здоров’я нашого кишківника пов’язано з іншими органами, серцем, нирками, мозком. Популярності набувають такі продукти, як кефір, кімчі та навіть домашнє вершкове масло.
  2. Індія. Дозвілля, заради якого в країну приїжджали туристи зі всього світу, тепер стає трендовим і серед корінних мешканців. Індійці все частіше займаються трекінгом та альпінізмом. Завдяки таким видам відпочинку, пригодницький спорт виріс на 178 % з 2015 року.
  3. Індонезія. Щорічно ігровий ринок зростає на 37 %, але тепер кіберспорт закріпився в Індонезії. Гравці беруть участь у міжнародних змаганнях, а онлайн-ігри тепер розцінюють, як командну роботу, яка прищеплює чесноти та постановку цілей.
  4. Філіппіни. Історично в цій країні закріпилася увага до догляду за шкірою та її лікуванні. У світі домінує інтенсивний догляд за шкірою, але Філіппіни пропонують нову методику: очищуючий засіб, зволожуючий крем і захист від ультрафіолетового випромінювання. Вони акцентують увагу на захисті, а не великій кількості продуктів.
  5. Таїланд. Історично споживання кави в Таїланді було низьким через високу вартість. Але з моменту, як на ринок зайшли іноземні мережі кав’ярень, у країні стали популярними тусовки, де люди збираються навколо дегустації кави. Вони представляють новий рівень якості кави та закладів.


Європа

  1. Франція. За прикладом США, французи стали частіше сканувати етикетки на товарах за допомогою додатків. Споживачі тепер хочуть точно знати, що вони купують.
  2. Німеччина. Люди почали рідше вживати м’ясо, щоб покращити здоров’я та довкілля. Ця дія підняла Німеччину в рейтингу найбільш вегетаріанських країн світу, а провідні виробники країни почали виготовляти веганське м’ясо.
  3. Швеція. У 2019 у Стокгольмі скасували тиждень моди, країна продовжує боротися зі «швидкою модою». Одна з компаній Швеції займається «порятунком» вовни на міських фермах, щоб виготовити обмежену лінійку одягу для «повільної моди» з високоякісних матеріалів.
  4. Великобританія.

     Тенденція, яка прийшла зі США, перетворює фітнес на вечірку та дозвілля. Популярні студії перетворюють на диско-залу із неоновим світлом, щоб люди частіше виходили з дому та рухалися. У 2019 році витрати на ринок здоров’я та фітнесу у Великобританії вперше перевищив 5 мільярдів фунтів стерлінгів.

     Створення додатків для покупки та продажу використаного одягу. Це допомагає заощадити на одязі, а також просувати вінтаж, як можливість носити унікальні речі.


Латинська Америка

  1. Аргентина. Астрологія набирає обертів, її використовують для того, щоб краще пізнати себе та свій емоційний інтелект. Люди читають гороскопи, карти таро та навіть астрологічні меми, щоб розуміти інших та суспільство загалом.
  2. Бразилія.

     Процвітає культура виробництва, люди частіше експериментують із 3D технологіями та електронними прототипами. Школи починають додавати у навчання програми, де учні можуть створювати щось своїми руками. Таким чином населенню хочуть прищепити з дитинства підприємницький дух.

     80-ті повертаються, завдяки «спогадам» інтернету, естетика поп-культури того часу знову в моді.
  3. Мексика.

     Мистецтво переживає революцію завдяки новим майданчикам. Митці експериментують з нетрадиційними просторами, квартира музичного букера в Мексиці стала місцем для перфоменсів. Своїми роботами митці частіше діляться в соцмережах, здобуваючи міжнародне визнання.

     Японська кухня стає популярною серед місцевих мешканців. Один з районів Мексики, Маленьке Токіо, відкриває світ суші-барів та кавошопів з матча-чаєм.


Північна Америка

  1. Канада.

     У великих містах процвітає бджільництво, станом на 2019 рік у Канаді є понад 840071 пасічник. Одна з програм навчає безхатьків бджільництву, як способу соціалізації, а в Торонто вже будують бджолині готелі, щоб забезпечити їх житлом.

     Домашні сади — у тренді. Люди часто зосереджені на роботі, а рослини вдома дозволяють відпочивати та відволікатися від рутини. Це також пов’язано з поколінням батьків, які вчили тримати вдома рослини
  2. США.

     Прийняти ванну — старий новий спосіб розслабитися. Люди в інтернеті діляться своїми секретами прийняття ванни: з молоком, морською сіллю, контрастно, змінюючи температуру, і формують нове коло зацікавленостей.

     Гнучкий раціон стає трендовим. Нова хвиля харчування поєднує рослинну дієту та продукти тваринного походження, турбується про навколишнє середовище та тіло.

     Подкасти формують нові можливості сторітелінгу. У 2019 році подкасти стали популярнішими, аніж коли-небудь. Тепер їх інтегрують в телебачення, де вони оживають з якісними картинками та відомими акторами, а слухачі мають змогу бачити те, що колись вони могли лише слухати.

Читайте також у рубриці Slow news
Starbucks і Hello Kitty об’єдналися в колаборації
Створили ексклюзивну колекцію мерчу та напоїв
Стрічку «Стихії війни» показали у Франції
Фільм розповідає історії українців, які відчули на собі силу води та вогню внаслідок вторгнення рф
Користувачі соцмереж підтримують юних художників
Тренд поширився після того, як дитина опублікувала оголошення з пропозицією намалювати улюбленця
В Україні створили онлайн-платформу про донорство
Вона містить інформацію про актуальні потреби центрів крові
Американський сервіс Coda йде з росії
Рішення ухвалили через посилення санкцій
Інші статті за темами
Slow news
News
Slow news
Підписатися
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень