fbpx
Slow news

TikTok ввів вікові й тематичні обмеження

Щоб убезпечити молоде покоління користувачів
Мачулка Ангеліна, 14.07.2022

TikTok оголосив про введення нових фільтрів для відео — за рекомендованим віком і окремими словами.

Компанія представила систему “Рівні вмісту”, яку запустять за кілька тижнів. Також TikTok готує новий інструмент, що дасть змогу користувачам фільтрувати відео з певними словами або гештегами. Обидві функції створені, щоб дати користувачам більше контролю над своєю стрічкою та зробити додаток безпечнішим, особливо для молодших користувачів.

Майбутня система “Рівні вмісту” класифікуватиме контент у додатку. Це буде схоже на вікові рейтинги фільмів, телешоу та відеоігор. Усім відео з дорослими темами — як-от вигадані сцени, що можуть бути надто страшними або вражаючими для молодших користувачів — буде присвоєно оцінку зрілості, щоб їх не побачили користувачі TikTok молодше 18 років. Згодом систему розширять, щоб запропонувати параметри фільтрації для всієї спільноти, а не лише для підлітків.

Крім того, незабаром TikTok запустить ще один інструмент для фільтрування вмісту сторінок “Для вас” і “Підписки”. Він дасть змогу користувачам вручну блокувати відео з певними словами або гештегами.

За допомогою цих нововведень TikTok прагне перекласти більше контролю над модерацією в руки користувачів і творців контенту. Це сталося після того, як на соцмережу подали в суд батьки, чиї діти загинули нібито через смертельні челенджі.

Читайте також у рубриці Slow news
Інші статті за темами
Slow news
News
Slow news
Підписатися
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень