fbpx
Slow news

TikTok стане третьою найбільшою соцмережею у 2022 році

Його випередять Facebook та Instagram
Мачулка Ангеліна, 23.12.2021

Компанія з маркетингових досліджень Insider Intelligence стверджує, що TikTok у 2022 році стане третьою за величиною соціальною мережею у світі.

За підрахунками фірми, кількість користувачів TikTok досягне 755 мільйонів щомісячних користувачів у 2022 році. Insider Intelligence має власне визначення кількості щомісячних активних користувачів. Наприклад, компанія враховує лише тих юзерів, які входять у свій акаунт принаймні раз на місяць регулярно протягом календарного року.

За оцінками Insider Intelligence, у 2022 році Facebook досягне 2,1 мільярда користувачів щомісяця, друге місце посяде Instagram з 1,28 мільярда користувачів. TikTok опиниться на третьому місці з 755 мільйонами користувачів щомісяця, випереджаючи Snap і Twitter.

“Зростання TikTok є особливо складним для Snapchat, із яким він конкурує за молодіжну аудиторію, — говорить головна аналітикиня Insider Intelligence Дебра Ахо Вільямсон. — Хоча TikTok не дуже схожий на Twitter, його величезний розмір, порівняний з упевненішою платформою, є чітким відображенням звикання до контенту TikTok”.

Інші статті за темами
Slow news
News
Slow news
Підписатися
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень