fbpx
Кейси

Ситуація вимагає: комунікації про миття рук

Можна співати пісень, використовувати мило чи антисептик. Не можна — тиснути руки й обійматися
Данилюк Даяна, 20.03.2020

“Уникайте контакту рук з очима, носом та ротом,” — про це говорять усі лікарі. Тому, навіть в умовах карантину й самоізоляції, потрібно мити руки та використовувати антисептик. 

ВООЗ радить мити руки щонайменше 20 секунд. Ми зібрали додатки, відео та інструкції, які допоможуть зробити цей процес цікавішим.


Wash Your Lyrics

Поки інтернетом ходили жарти, що двічі проспівати пісню “Нappy Birthday” достатньо, аби правильно помити руки, 17-річний британець створив власний сайт для цього. 

Wash Your Lyrics — сайт, який безплатно генерує постери з інструкцією щодо миття рук та рядками з вашої улюбленої пісні. 

Як це працює?

  1. Перейдіть на сайт Wash Your Lyrics.
  2. Оберіть Song та напишіть виконавця й пісню, якщо хочете отримати постер з композицією музичного гурту.
  3. Оберіть Custom, якщо хочете створити ексклюзивний постер із власним текстом.
  4. Після цього потрібно обрати тип постера залежно від засобу, який ви використовуєте — мило чи антисептик. 
  5. Коли сайт згенерує потрібну техніку миття рук з обраною вами піснею, постер можна завантажити або поширити в соцмережах.


SureWash App

Ірландський стартап SureWash створений для того, щоб допомогти медичним працівникам запам’ятати основні рухи для ретельного миття рук. 

Для цього вони використовують інтерактивну систему та доповнену реальність, розроблену на основі протоколу гігієни рук Всесвітньої організації охорони здоров’я.

Додаток SureWash App використовує метод геймифікації і технологію розпізнавання жестів.  

Як це працює?

  1. Завантажте додаток в AppStore або Google Play.
  2. Зареєструйтеся або увійдіть як гість, після чого дозвольте використання камери.
  3. Вам запропонують пройти перший рівень, що складається із шести рухів “правильного миття рук”. Технологія розпізнавання жестів завдяки камері буде оцінювати правильність ваших дій.

Щоб отримати доступ до п’яти інших рівнів, потрібно оформити передплату.

Програма також надає безкоштовний доступ до розділу з уроками: коли потрібно мити руки, а коли — дезінфікувати, які бувають бактерії та які зони на руках збирають найбільшу кількість мікробів.


Шоу Джиммі Феллона 

У своєму The Tonight Show Джиммі Феллон покликав американського лікаря та ведучого телевізійного серіалу The Dr. Oz Show — Мехмета Оз. 

Доктор Оз розповів про вірус та як діяти, щоб припинити паніку й убезпечити себе. Зокрема, він показав, як правильно мити руки, а також порадив уникати обіймів та рукостискань.

Доктор Оз також веде активну комунікацію через свій Instagram. У колажах він розповідає, які симптоми спостерігаються у хворих на коронавірус, як їх відрізнити від симптомів грипу або застуди. Також лікар зібрав загальні запобіжні засоби, щоб захистити себе від хвороби.


Google 

20 березня в пошуковому сервісі Google компанія зробила Doodle з угорським лікарем Ігнацем Земмельвейсом. Вважають, що він першим виявив медичні переваги миття рук. 

Цього дня в 1847 році Земмельвейса призначили головним ординатором у пологовому будинку Віденської загальної лікарні. Там він продемонстрував, що, дезінфікуючи руки, лікарі значно знижують імовірність передання хвороби.

Якщо відкрити пошукове вікно Google, на ньому з’явиться Doodle з лікарем. Натиснувши на нього, ви подивитесь однохвилинне відео на YouTube. У ньому Ігнац Земмельвейс засікає час, поки анімація показує рухи для миття рук. 


TheEllenShow

Американська телеведуча TheEllenShow — Еллен Дедженерес також зняла ролик, у якому навчає правильно мити руки. Використовуючи сім рекомендованих рухів від ВООЗ, ведуча в комічній манері показує, як позбавитися бактерій на руках.

Еллен наголошує, що руки потрібно мити щонайменше 20 секунд. Це час, за який можна двічі проспівати пісню “Нappy Birthday” або куплет будь-якої іншої пісні. Вона обрала трек “Sexual Healing”, натякаючи на сексуальність процесу миття рук. 


TikTok

Юзери соцмережі TikTok також почали знімати ролики на тему миття рук з хештегом #washyourhands. А британська марка засобів для чищення та дезінфекції Dettol запустила власний челендж #HandWashChallenge на сторінці Dettol India.

@divyaupadhyay96

Dont forget to wash your hands! ##handwashchallenge @dettol_india

♬ Hand Washing Song - Viruss
@faktastisch

Keep calm and wash your hands 🧼 ##coronavirus

♬ Originalton - faktastisch
@zoltanatron

Seriously, wash your hands! In collaboration with @Caitanya Tan. ##washmonkey ##collab ##washyourhands

♬ Dance Monkey - Tones And I
Інші статті за темами
Підписатися
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень