fbpx
Кейси

Свято китайського креативу: підбірка яскравих кейсів від Cannes Lions

5 відео до китайського Нового року
admin, 24.01.2020

У 2020 році світ зустрічає китайский Новий рік 25 січня. Cannes Lions обрали кампанії від китайських креативників, які за останні роки здобули перемогу у цьому конкурсі.


Програма безпеки дорожнього руху Buick від MullenLowe Shanghai для Shanghai General Motors

Gold Press Lion у 2014 році

Цей телевізійний ролик був створений у рамках програми безпеки дорожнього руху Buick та показав справжніх жертв ДТП, які брали участь у цьому проєкті. Метою було застерегти пішоходів та автомобілістів від ігнорування дорожніх попереджень. Відео швидко стало вірусним в інтернеті та отримало понад 50 000 тисяч охоплень протягом першого тижня. Ролик також транслював CCTV, Центральний Телеканал Китаю. Як результат, під час п’ятиденної кампанії кількість дорожньо-транспортних пригод зменшилася на 50%.


Великі китайські імена для Великобританії від Ogilvy Пекін для VisitBritain

Gold PR Lions у 2015 році

Туристична компанія VisitBritain хотіла залучити до Великобританії більше китайських туристів. Китайці, однак, обирали США та Європу. Агентство Ogilvy Пекін вигадало новий спосіб зацікавити молодих китайських мандрівників. Їх інсайт полягав у тому, що британські визначні пам’ятки або не мають китайських назв, або підписані безглуздими фонетичними перекладами.

Оскільки імена надзвичайно важливі для формування сприйняття китайців, агентство запропонувало китайцям створити власні назви для основних британських орієнтирів та зберегти їх на картах Google, Baidu та Wikipedia. Це перший в історії випадок, коли одна країна відкрито запросила громадян іншої країни, щоб назвати її визначні пам’ятки. Цей проєкт став резонансним у Китаї та Великобританії. В результаті були названі сотні британських визначних пам’яток, а відвідування Китаю збільшилося на 27% за період кампанії.


Руки для компанії Coca-Cola від Ogilvy Шанхай

Гран-прі в Outdoor Lions у 2012 році

Прагнучи створити ідею, що підкреслила б фірмовий дух дружби Coca-Cola, Ogilvy Шанхай зробило дещо незвичне. Агентство звернулося до Джонатана Мака, студента, який придумав блискучий, знаковий логотип Apple з обличчям Стіва Джобса. І він створив простий дизайн, який передав характер бренду.

Новину про нього миттєво підхопила більшість основних веб-сайтів у Китаї та у всьому світі. У день, коли агентство опублікувало цю роботу, загалом 50 веб-сайтів опублікували статті про неї.


Пізнати тебе знову від F5 Шанхай для Baidu

Creative Data Lions та Pharma Lions у 2017 році

Пошуковий сайт Baidu створив окуляри для пацієнтів з Альцгеймером, щоб допомогти їм розпізнавати членів сім’ї, домашніх тварин та інших близьких. Окуляри оснащені штучним інтелектом та використовують технологію розпізнавання обличчя та мови для ідентифікації біометрик обличчя та мовлення. Коефіцієнт точності розпізнавання обличчя становить 99,77%. Під’єднавшись до бази даних Baidu, система постійно оновлює дані, які надходять у неї.


Історія моєї підошви від AKQA для Nike

Срібло та бронза у Digital Craft Lions у 2017 році

У момент перемоги Nike хотів нагадати бігунам Шанхайського марафону, що це більше, ніж просто перегони. Емоційна подорож учасників марафону була створена на основі їхніх даних у додатку Nike+. Милі та хвилини, що минули від тренування до перемоги, були сформовані в історію, розбиту на 13 ключових моментів. Nike здивував їх цією персоналізованою історією після закінчення перегонів.

На фініші Шанхайського марафону учасники сканували QR-код. Сайт поєднав анімацію з точками передачі даних Nike+, включаючи милі тренувань, час їх фінішу, а також переможне фото. Усі дані були зібрані у цифровий досвід, яким можна було поділитися із друзями у WeChat, найбільшій соціальній мережі Китаю.

Читайте також у рубриці Кейси
КЕЙС: нова рекламна кампанія Третьої окремої штурмової бригади
Реакції на образи у стилі pin-up
/ Рекламний бліц з Тонею Кондаковою
Креативна директорка про рекламні кейси, які навчають, змушують плакати та сміятися
Як українські бренди зберігають і переосмислюють культурну спадщину
Брошка-нагорода з титану до Дня пам’яті жертв Бабиного Яру, візерунки старовинних рушників на одязі та колекція, натхнена українськими мозаїками
/ Єрболат Бекбау: як будувати маркетинг і спільноту в медіа
Про маркетологів та редакцію, довіру і гроші — на прикладі Kyiv Independent
Чому українці волонтерять та донатять: дослідження фонду КОLO
В опитуванні взяли участь респонденти із 42 країн світу
Інші статті за темами
Підписатися
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень