fbpx
Slow news

Створили петицію, щоб український бізнес міг користуватися Etsy

Наразі українці не можуть створювати нові акаунти
Мар'яна Хемій, 28.03.2022

Доки захисники України продовжують давати відсіч ворогу, підприємці відновлюють свій бізнес і працюють, щоб підтримувати економіку країни. Ефективними для роботи бізнесу є онлайн-платформи. Однією з таких є Etsy — маркетплейс, на якому можна купити та продати унікальні товари.

Про важливість підключення для України Etsy Payments написав у своєму фейсбуці Богдан Гдаль, дизайнер і громадський активіст:

“Річ у тім, що в теперішніх умовах Etsy дозволила б креативним українцям вижити на тлі падіння внутрішнього ринку. Але з 2021 року Україна недоступна для реєстрації на Etsy саме через бюрократичні перешкоди й відсутність Etsy Payments в Україні.

Ми причетні до сфери народного мистецтва, традиційної культури. Багато майстрів зареєстровані на Etsy ще до 2021 року. Але багатьох там ще немає. Сьогодні для них ця платформа була б дуже помічною”.

Богдан Гдаль подав офіційний запит до Мінцифри, й міністерство підтримало ініціативу: “Ми ведемо перемовини з керівництвом Etsy, щоб українці могли створювати нові акаунти на платформі”.

Мінцифри закликало підписати петицію та поширити її серед друзів та знайомих, щоб показати, наскільки важливим є цей маркетплейс для України. Це допоможе вистояти українському бізнесу та економіці під час війни.

Водночас платформа Etsy запровадила низку пільг для активних українських бізнесів. Скасовано комісії за лістинг, транзакції, рекламу тощо, також надають додаткові кредити продавцям. Це поширюється на українських продавців на всіх ринках Etsy — Etsy.com, Depop і Reverb.

Також платформа відгукнулася на запит покупців, які прагнуть напряму підтримати малий бізнес в Україні під час війни. Для них підготували добірку, що полегшує пошук товарів та купівлю в цих магазинах. Окрім того, Etsy збирає благодійні пожертви.

Через вихід із росії платіжних партнерів платформа деактивувала всі оголошення від російських продавців.

Читайте також у рубриці Slow news
Дональд Трамп випустив кросівки із зображенням моменту замаху на нього
Лімітоване взуття коштує 299 доларів
Lobby X надає можливості для ветеранів
Ветеранські бізнеси можуть безоплатно розміщувати на платформі свої вакансії
UA Comix випустило мальопис «Символи незламності»
У ньому зобразили символи українсько-російської війни
Реакція бренду Nike на вагомі події у світі
Компанія оголосила про колаборацію із Центром Помпіду та перетворила футбольний ситуатив на рекламу
Run Ukraine разом із партнерами започаткували «Бігозбір»
Його мета – конвертувати тренування в донати
Інші статті за темами
Slow news
News
Slow news
Підписатися
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень