fbpx
Slow news

HR Pro Awards — можливість заявити про себе та підсилити бренд роботодавця

Розкажіть про свій проєкт усій країні, підтримайте масштабну благодійну ініціативу та отримайте шанс стати найкращою компанією-роботодавцем 2024 року
Bazilik Media, 18.03.2024

HR Pro Awards — Всеукраїнська премія для СЕО та HR-спеціалістів, яка щороку відзначає досягнення команд і окремих фахівців у професії, а також сприяє розвитку HR-практик в Україні. Це наймасштабніший івент на ринку праці та найбільша подія у сфері брендингу роботодавця, що створює нову історію HR-індустрії всієї країни з 2021 року.

Участь у HR Pro Awards 2024 — можливість для компаній-номінантів сформувати успішний бренд роботодавця, посилити корпоративний імідж, отримати визнання у професійних колах, позиціювати бізнес як соціально відповідальний і налаштувати потужну систему нетворкінгу.

Цього року експертне журі визначатиме переможців у 15 галузях і 14 номінаціях у двох категоріях — проєкти та персоналії. До участі запрошують українські та міжнародні компанії, представників великого, середнього та малого бізнесу, СЕО, HRD та HR BP, HR-інфлюенсерів, рекрутерів та HR-менеджерів.

На учасників чекає масштабна конференція з експертами галузі, декілька потоків з навчання, урочиста церемонія нагородження, фуршет.

Вартість однієї заявки становить 46 800 грн з ПДВ, а головне — 10% від суми буде передано на благодійні ініціативи для підтримки військових або мирного населення.

Заявки від учасників приймають на сайті HR Pro Awards до 13 травня, а Церемонія нагородження переможців відбудеться 24 жовтня.

Організатори Премії — Українська Асоціація HR-фахівців HR Pro та онлайн-платформа з пошуку роботи robota.ua. Партнер з автоматизації — SMART business.

Читайте також у рубриці Slow news
Google та Jigsaw представили в Україні ініціативу з медіаграмотності
У такий спосіб прагнуть підвищити стійкість українців до дезінформації
Happy Monday та Center42 створили подкаст «GIGантські можливості»
Його мета – допомогти активній молоді розпочати свій професійний шлях на фрилансі
Adidas представила кросівки в дизайнах Росомахи та Дедпула
Їх створили в колаборації з Marvel
Genesis створила бренд-медіа High Bar Journal
Розповідатимуть про створення й функціонування українських продуктових IT-бізнесів
Індійська авіакомпанія дозволила пасажиркам обирати місця поруч із жінками
У такий спосіб прагнуть зробити польоти для жінок комфортнішими та безпечнішими
Інші статті за темами
Підписатися
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень