fbpx
Slow news

Стінг написав пісню до кампанії, що виступає за працевлаштування людей із синдромом Дауна

Ініціатива розповідає про переваги інклюзивного найму працівників
Альтман Дарина, 15.03.2021

Італійська благодійна організація CoorDown та нью-йоркська агенція Small випустили освітню кампанію напередодні Всесвітнього дня синдрому Дауна. У ролику зобразили пекарню, яка наймає молоду жінку з синдромом Дауна. Коли покупці магазину стають свідками її навичок, це створює низку позитивних дій інших компаній з різних галузей.

У відео звучить оригінальна пісня у виконанні Стінга, яку співак випустить також у Всесвітній день синдрому Дауна 21 березня. Ініціатива має на меті підвищити обізнаність про бар’єри та упередження, з якими люди з синдромом Дауна можуть зіткнутися на робочому місці. Серед них — відсутність перспектив, низькі очікування та стереотипні установки. Вона також демонструє і позитивний вплив, який долає ці помилкові упередження.

У межах кампанії також створили новий вебсайт hiringchain.org, щоб допомогти компаніям, натхненим роликом. Тут вони зможуть знайти контактні дані організацій по всьому світу, які нададуть інформацію, підтримку та заохочення найняти людей із синдромом Дауна на робочі місця. Зокрема, тут є детальна інформація про зайнятість та відповіді на поширені запитання щодо створення інклюзивного робочого місця.

Інші статті за темами
Slow news
News
Slow news
Підписатися
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень