fbpx
Slow news

Spotify запустить відеоподкасти

Функція буде доступна для звичайних користувачів і тих, хто має преміум-підписку
Данилюк Даяна, 23.07.2020

Музичний сервіс Spotify, який почав працювати в Україні з 15 липня, оголосив про запуск нового формату подкастів — з відео. 

Його тестуватимуть за допомогою кількох подкастів: The Morning Toast, Fantasy Footballers, The Rooster Teeth Podcast и Book of Basketball 2.0. Вони будуть доступні як для користувачів із преміум-підпискою, так і для тих, хто користується безкоштовним доступом. 

Відео буде запускатися й автоматично синхронізуватися з аудіопотоком, коли користувач натискатиме на кнопку відтворення. Якщо ж вийти з додатка або заблокувати смартфон під час перегляду — відтворення звуку продовжиться.  

Поки що завантажити відео на платформу можуть лише деякі подкастери. За інформацією журналу Rolling Stone, новий формат уже отримав назву “vodcasts” від поєднання слів “video” і “podcasts”.

“Ми знаємо, що багатьом слухачам подобається дивитися свої улюблені подкасти. Ця нова функція розширить аудіо- та візуальні можливості користувачів, зміцнивши їх зв’язок з авторами подкастів у Spotify”, — розповіла керівниця відділу контент-партнерств у Spotify Лорен Джарвіс.

Нова відеофункція також дасть змогу Spotify успішніше конкурувати з YouTube у напрямі подкастів. 

Раніше ми робили добірку подкастів про маркетинг, SMM, PR та журналістику від експертів цієї сфери. 

Інші статті за темами
Slow news
News
Slow news
Підписатися
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень