fbpx
Slow news

Соціальний ролик від Нової Пошти закликає українців бігти до свого майбутнього

Маніфест до весняного сезону марафонів
Данилюк Даяна, 27.05.2020

Через пандемію коронавірусу проводити марафони у 2020 році стало неможливо. Щоб надихнути українців, компанія «Нова Пошта» разом із Gres Todorchuk PR записали відеозвернення із закликом не опускати руки й рухатися вперед.

У ролику взяли участь телеведучий Олександр Педан, спорстмен на візку Дмитро Васильцов, перша українка, яка підкорила всі 7 найвищих вершин світу, Тетяна Яловчак, 74-річний Микола Плюйко, який щодня бігає по 10 км, ультрамарафонець із ДЦП Максим Ус та інші.

«Для мене біг — це можливість почуватися вільним і живим, попри виснажливі тренування і втому від марафонських дистанцій, — говорить Максим Ус, бігун із II групою інвалідності. — Щоразу, виходячи на маршрут, я не прагну обігнати суперників. У мене є велика ціль — перемогти самого себе і вкотре довести, що можливо все, і є заради чого бігти».

Відеоролик об’єднав бігунів з-понад 15 міст України, а також із Праги, Нью-Йорка, Бухареста.

«Це відео — наш маніфест невпинного руху вперед, віри в краще майбутнє. У те, що все як ніколи залежить тільки від нас, — говорить Інна Поперешнюк, співзасновниця Нової Пошти, амбасадорка NewRun. — Навіть карантин не став нам на заваді: цьогорічні забіги Нової Пошти об’єднують понад 5000 людей з усього світу в серії онлайн-марафонів».

Читайте також у рубриці Slow news
Інші статті за темами
Slow news
News
Slow news
Підписатися
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень