fbpx
Slow news

Шведські художники створюють будівлі для мишей на вулицях міста

Ресторани, барбершопи та магазини
Данилюк Даяна, 17.08.2020

Анонімний колектив шведських художників Anonymousmouse створює різноманітні вуличні інсталяції для мишей.

Вони будують мініатюрні будинки та заклади у шведському місті Мальме. Першою роботою став ресторан Il Topolino, що з’явився на головній вулиці місті — Бергсґатан.

Попри те, що його зруйнували за кілька тижнів, художники продовжили створювати нові архітектурні споруди. У квітні 2017 року вони створили парк розваг у Седра Ферштадсгатан, а у вересні “відкрили” два магазини та автозаправну станцію. Серед інших інсталяцій — мініатюрна перукарня, музичний магазин, притулок для мишей.

Команда розробляє кожну сцену з неймовірними деталями: від відтворення знакових обкладинок до обклеювання інсталяцій плакатами, що рекламують мишей та щурів.

“Ми думали, що це принесе трохи радості людям, які проходять повз. У результаті це переросло у щось трохи більше, і ми стали приділяти кожному проєкту більше часу, ніж передбачали спочатку”, — розповідає команда Anonymousmouse. 

Колектив не розголошує свої особистості, як і плани щодо майбутніх установок, але про всі свої проєкти вони розповідають в Instagram.

“Ми любимо думати, що частина привабливості наших установок полягає в тому, що їх може зробити кожен, — кажуть художники. — І оскільки в нас немає конкретного порядку створення інсталяцій, наша особистість не є важливою”.

Читайте також у рубриці Slow news
Інші статті за темами
Slow news
News
Slow news
Підписатися
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень