fbpx
Slow news

Шість постів Біллі Айліш увійшли в топ-20 найпопулярніших в історії Instagram

Бум лайків спричинила зміна іміджу співачки
Коротенко Оля, 05.05.2021

Шість Instagram-постів співачки Біллі Айліш увійшли до двадцятки найпопулярніших — вони зібрали найбільше лайків в історії соцмережі.

У березні співачка пофарбувала волосся у блонд і опублікувала перший пост у новому образі. Фото швидко побило рекорди за кількістю лайків. Наразі воно вже зібрало 22,8 мільйона лайків і посідає третє місце в рейтингу. Ще два пости в новому образі Біллі набрали по 18,3 та 15,7 мільйонів лайків.

А два дні тому співачка виклала фотографії зі зйомок для червневого номера Vogue UK. Для обкладинки Біллі вдягнула корсет і латексні рукавички. Крім цього, є фото в інших сміливих жіночних образах. Три пости із цієї фотосесії вже зібрали рекордну кількість лайків — 20,9 млн, 15,6 млн та 15,9 млн.

Загалом зміна іміджу співачки та фотосесія для Vogue спричинили бум обговорень у мережі, а кількість лайків у профілі Біллі Айліш в Instagram різко зросла. Так вона стала єдиною знаменитістю, що займає аж 6 сходинок у топ-20 найпопулярніших фотографій Instagram за всю історію соцмережі.

Зараз Біллі посідає 3, 4, 8, 13, 17 та 18 місця у списку 20 найбільш вподобаних користувачами фотографій.

Інші статті за темами
Slow news
News
Slow news
Підписатися
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень