fbpx
Slow news

Біллі Айліш з’явилася на обкладинці британського Vogue

Співачка знялася в корсеті й латексних рукавичках і дала інтерв’ю журналу
Данилюк Даяна, 03.05.2021

Американська співачка Біллі Айліш знялася для червневого номера Vogue UK. Для обкладинки Біллі вдягнула корсет і латексні рукавички. За словами головного редактора видання Едварда Еннінфула, Айліш сама запропонувала команді журналу такий образ, надихнувшись образами моделі Бетті Бросмер і дівчат з кадрів фотографа Елмера Баттерса.

“Раніше я ніколи не роздягалася для фотосесій. За винятком випадків, коли я одна. Припускаю, що, побачивши цю зйомку, багато хто скаже: “Ти ж виступаєш за бодіпозитив, навіщо ж тоді корсет? Чому б тобі не показати, який справжній вигляд має твоє тіло?” Але я можу робити все, що хочу. Тому що важливо робити те, що змушує вас почуватися добре. Якщо ви хочете зробити пластичну операцію, зробіть її. Якщо ви хочете вдягнути сукню, в якій ви, на чиюсь думку, занадто товста, вдягніть її, хай йому грець. Якщо ви вважаєте, що маєте в ній ви чудовий вигляд, значить, так і є”, – прокоментувала співачка.

В інтерв’ю журналу Біллі розповіла про свій майбутній альбом, новий образ, реакцію фанатів і публіки, а також поміркувала над своїм життям в контексті сучасного суспільства.

Співачка також порадила не розглядати її як рольову модель, тому що негативне сприйняття власного тіла привело Айліш до депресії, коли вона була молодшою.

Раніше Біллі майже не з’являлася на публіці в одязі, що обтягує. 

У травні 2020 року співачка опублікувала в YouTube відео “Not My Responsibility” (“Не моя відповідальність”), яке стало частиною програми її концертного туру “Where Do We Go? World Tour”. У відео Біллі повільно знімає із себе одяг, занурюючись в темну в’язку субстанцію. Вона міркує про те, що відчуває, коли критикують її стиль одягу і зовнішній вигляд, як вона ставиться до бодішеймінгу і людей, які практикують подібне.

Читайте також у рубриці Slow news
У центрі Києва встановили інсталяцію з металевих дронів
Її місія – зібрати кошти на потреби українських військових
У TikTok може з’явитися функція завантаження 60-хвилинних роликів
Це дасть можливість користувачам експериментувати з контентом
Компанія Оrео випустила лімітовану серію печива
Його створили за мотивами «Зоряних війн»
Для українців створили освітню платформу BecomingX
Вона допоможе розвивати навички, необхідні для працевлаштування й підприємництва
Виробник дитячого соку відкрив креативний збір на ЗСУ
У колаборації з благодійним проєктом «ГеройCar»
Інші статті за темами
Slow news
News
Slow news
Підписатися
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень