fbpx
Slow news

Шевченківська премія отримала дві нагороди Red.Dot

Уперше у світі культурна інституція виграла в категорії Brands
Мачулка Ангеліна, 20.08.2021

Оновлена Шевченківська премія отримала дві нагороди від дизайн-премії Red Dot Award у категоріях Brands//Culture Institutions та Communication Design//Brand Design&Identity.Relaunch.

Це перший в Україні проєкт і перша у світі культурна інституція, яка отримала Red Dot за бренд. Критерії, за якими журі обирають переможців у цій категорії: історія, ідея, стратегія, цінності бренду і їхні дизайнові втілення — логотип, сайт, соцмережі, дизайн нагороди та церемонія вручення.

Раніше цією нагородою відзначали редизайн таких відомих брендів, як Volkswagen, Philips, Wacom, SHKODA та інші.

Перезапуском премії займалася креативна агенція [isdgroup] і TS/D Agency.

“Одна із цілей перезапуску Шевченківської премії — підсвітити сучасну українську культуру та її діячів, зробити її помітною. А Red Dot Award — це якраз можливість звернути увагу світової спільноти на українську культуру. Тепер наш проєкт будуть виставляти в Музеї дизайну в Ессені, а також на онлайнових виставках премії”, — каже стратегічний директор [isdgroup] Михайло Траверсе.

Читай також: 10 українських проєктів, які отримали Red Dot Award 2021

Читайте також у рубриці Slow news
U-WIN Protect разом із підрозділом OnlyWars розробили нову систему екіпірування
Лінійку створили на основі бойового досвіду та випробувань у польових умовах
MacPaw та ist publishing випустили другий наклад книги про історію українського IT
Книга охоплює історію кібернетики та досвід сучасних IT-компаній, а виторг спрямують на допомогу війську
Кампанія до фільму «Одержимість» перетворила романтичні повідомлення на тривожний досвід у публічному просторі
Білборди в Лос-Анджелесі та Нью-Йорку пропонують написати героїні й отримати у відповідь дедалі більш настирливі повідомлення
Проєкт Regeneration відкрив набір на безоплатну онлайн-програму для жінок
До участі запрошують жінок, які проживають наслідки війни, з пріоритетом для партнерок військових і ветеранів
У Києві вдруге проведуть всеукраїнський форум «Зоосвідомі»
Учасники обговорять теми адопції, евакуації тварин і державної політики у сфері зоозахисту
Інші статті за темами
Slow news
News
Slow news
Підписатися
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень