fbpx
Slow news

Шефи топових київських ресторанів об’єднаються в проєкті “Счастье ЕСТЬ”

Для підтримки ресторанної індустрії у складний період карантину та кризи
Ірина Виговська, 30.03.2020

6 квітня стартує проєкт “Счастье ЕСТЬ”, у якому найпопулярніші київські заклади об’єднаються, щоб допомогти собі та одне одному вижити під час та після карантину.

Онлайн-курс “Счастье ЕСТЬ” — це доступ до рецептів від 12 кращих шеф-кухарів столиці. У межах курсу кожен шеф видасть два відеорецепти з переліком інгредієнтів і повним описом усіх кроків приготування, а також поділиться професійними секретами й тонкощами.

Шефами-учасниками проєкту стали:

 •  Володимир Ташаєв (Італійська Редакція, Любимый Дядя, ЖЗЛ)
 • Ольга Ридвановська (Італійська Редакція, Любимый Дядя, ЖЗЛ)
 •  Джузепе Іролло (Napule)
 • Олексій Краковський (Adelle, Liberty Diner)
 • Олексій Шеменков (BEEF Meat&Wine)
 • Анна та Станіслав Завертайло (мережа кафе-кондитерських Honey)
 • Тетяна Тарикіна (Чашка)
 • Артем Баклицький (Mimosa Brooklyn Pizza)
 • Олександр Якутов (Публіцист)
 • Ілля Семін (Tin Tin)
 • Юрій Микитюк (Wine Love)

Вартість онлайн-курсу — 1000 гривень. Отримані кошти ресторани поділять порівну та витратять на забезпечення життєдіяльності закладів у кризовий період: оплату оренди та комунальних послуг, бонуси для штатних працівників, які продовжують працювати в закладі в режимі доставки тощо.

Як це працює?

 1. Перераховуєш вартість онлайн-курсу — 1000 грн
 2. Отримуєш доступ до закритого акаунта в Instagram
 3. З 6 квітня щодня отримуєш один відеорецепт. Доступ до записів тобі буде відкрито назавжди

Загальна мета — не заробити. Мета — вижити Й ПОВЕРНУТИСЯ.

Партнером проєкту став делікатес-маркет Le Silpo – преміальний проєкт Сільпо від Fozzy Group, який забезпечив учасників продуктами.

“Сільпо та Le Silpo працює над популяризацією гастрономії та підтримує багатьох шеф-кухарів у своїх проєктах. Тому для мережі участь у цьому заході — рішення, яке логічно вписується в ідеологічну канву», — зазначає бренд-амбасадор «Сільпо» Юлія Аврора Огородник.

Олеся Чорна,
маркетингова директорка мережі First Line Group, співорганізаторка онлайн-проєкту “Счастье ЕСТЬ”

“Закриття всіх закладів громадського харчування стало для нас, людей з індустрії, неочікуваним. Ще в п’ятницю ми думали, як маємо оптимізувати ресурси в час, коли люди перебуватимуть на карантині, а в понеділок дізналися, що нас усіх зачиняють.

Більшість закладів вимушені були відправити працівників у відпустку за власний рахунок. У кожному з наших закладів працює в середньому 200-300 людей персоналу. Тобто десятки тисяч працівників сфери гостинності в один день залишилися без роботи. А заклади — без можливості оплачувати своє існування.

Доставка і take away не покривають витрати: зарплата кухарю, пакування та одноразовий посуд, ще й 30% забирає сервіс доставки. Для закладів це — благодійність. Тому ми вирішили створити проєкт, у якому об’єднали ресторани, що переживали вже не одну кризу, і які, на нашу думку, випливуть, хоча і їм буде непросто”.

Читайте також у рубриці Slow news
Інші статті за темами
Slow news
News
Slow news
Підписатися
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень