fbpx
Slow news

Щорічна премія World Press Photo представила кращі фотографії за 2020 рік

У номінації “Фотографія року” переміг знімок данського фотографа
Альтман Дарина, 16.04.2021

Учора, 15 квітня, щорічна престижна премія для фотожурналістів World Press Photo оголосила лауреатів премії за 2020 рік.

 У головній номінації  “Фотографія року” переміг знімок данського фотографа Мадса Ніссена, зроблений в Сан-Паулу. На фотографії медсестра пансіонату для літніх людей обіймає 85-річну жінку. 

“Це було вперше за п’ять місяців, коли Розу обійняли. У березні будинки з догляду за старими людьми по всій країні зачинились для відвідувачів через пандемію. Мільйони бразильців втратили можливість бачити своїх літніх родичів. Опікунам наказали звести фізичний контакт зі старими людьми до мінімуму. У закладі Viva Bem винайшли “завісу обіймів”, що дозволила людям знову обійнятися”.

 У номінації “Термінові новини” обрали знімок Евелін Гокштейн для The Washington Post. На ньому жінка-протестувальниця сперечається із чоловіком у Вашингтоні.

“26-річна Анаіс разом з іншими хоче демонтувати статую в парку Лінкольна у Вашингтоні 25 червня під час протестів Black Lives Matter. Вона сперечається із чоловіком, який хоче зберегти статую.

Меморіал, на якому Лінкольн тримає документ про проголошення емансипації рабів, принизливо зображає афроамериканців. На ньому афроамериканець стоїть на колінах біля ніг Лінкольна, а поруч лежить пов’язка.”

 Перше місце в номінації “Навколишнє середовище” отримала фотографія, на якій каліфорнійський морський лев грає із медичною маскою.

 У категорії “Сучасні проблеми” обрали фотографію з Ємена.

“Фатіма та її син готують рибальську сітку в затоці Хор-Омейра в Ємені 12 лютого 2020 року. У Фатіми дев’ятеро дітей. Щоб їх забезпечити, вона займається риболовлею. Незважаючи на те, що її село було зруйноване під час збройного конфлікту, Фатіма повернулася, щоб забрати засоби для існування. Вона придбала човен за гроші, зароблені на продажу риби.

ЮНІСЕФ назвав конфлікт між мусульманськими повстанцями хуті-шиїтів та сунітською арабською коаліцією найбільшою у світі гуманітарною кризою”.

Читайте також у рубриці Slow news
У TikTok може з’явитися функція завантаження 60-хвилинних роликів
Це дасть можливість користувачам експериментувати з контентом
Компанія Оrео випустила лімітовану серію печива
Його створили за мотивами «Зоряних війн»
Для українців створили освітню платформу BecomingX
Вона допоможе розвивати навички, необхідні для працевлаштування й підприємництва
Виробник дитячого соку відкрив креативний збір на ЗСУ
У колаборації з благодійним проєктом «ГеройCar»
Військовозобов’язані зможуть оновити дані, не виходячи з дому
Міноборони створило застосунок «Резерв +»
Інші статті за темами
Slow news
News
Slow news
Підписатися
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень