fbpx
Кейси

Що відомо про спецвипуск Adweek від українських креативників та редакторів

Про роботу над номером та матеріали, які увійшли до випуску
Данилюк Даяна, 26.04.2022

25 квітня одне з найбільших світових видань про креатив, рекламу та маркетинг Adweek випустило спецвипуск “On Ukraine, by Ukrainians” (“Про Україну, українцями”). Над ним працювало понад 20 українців, а головною редакторкою випуску стала головна редакторка SKVOT MAG Ганна Руденко. 

Номер складається з есеїв, інтерв’ю та статей про особливості та унікальність нашого рекламного ринку, також про те, як війна змінила життя українських креативників, які допомагають привернути увагу всього світу до подій в Україні.

Гостьовими редакторами випуску стали Сергій Малик, Юрій Марченко, Таісія Куденко, Оксана Гончар, Ярослав Друзюк та інші.

Ілюстрацію ддя обкладики цього випуску створив український художник та монументаліст Володимир Манжос.

“Ідея роботи обертається навколо ключових концепцій номера: головних чеснот українців, їх культурної автентичності, здатності постійно розвиватися і заново відкривати себе, плекати своє минуле та будувати майбутнє.

Головний герой біжить глибоко в невідоме, щоб стати сильнішою, креативнішою, зосередженішою та продуктивнішою особистістю, генеруючи все гарячіші ідеї. 

Також на обкладинці є набір символів, які багато значать для українців. Це вишивка, на якій у зашифрованому символічному коді написано 24 лютого (день початку повномасштабної війни в Україні) та голова Тараса Шевченка, національного поета, який боровся за українську ідентичність і суверенітет, на вершині галактики,” — додали Adweek до опису спецвипуску. 

Близько $75 000 виручених з реклами, яка з’явилася у друкованому номері, розподілять на гонарари авторів спецвипуску, а решту передадуть двом гуманітарним некомерційним організаціям “Нова Україна” та Українсько-американській координаційній раді. Обидва фонди обрали українські гостьові редактори випуску.


Матеріали, які увійшли до спецвипуску: 

27 квітня Adweek опублікує ще два матеріали, які увійдуть до випуску: 

  • 5-етапний творчий навчальний план для післявоєнної України
  • Flight, Freeze, Fight: Як українські дизайнерські студії витримують та адаптуються


Проєкт “Ukraine is our Earth”

Україгська агенція Nebo ideas agency спільно з агенцією “Wieden+Kennedy Amsterdam” розробили проєкт для спеціального випуску видання Adweek. 

Ідеєю для “Ukraine is our Earth” став відомий знімок Землі “Pale Blue Dot”. Цьому фото астроном Карл Саган присвятив визначну промову, перетворивши 21 речення на маніфест усієї планети.

Надихнувшись цим маніфестом, креативники створили його триб’ют — “Pale Yellow-Blue Dot”. Він став метафорою воєнного життя українців.

“Придивившись на крихітну жовто-блакитну цятку, можна побачити Україну, де мільйони душ прямо зараз змагаються за своє життя. Жовто-блакитний маніфест здебільшого зберігає оригінальний текст, лише слово “Земля” непомітно змінюється на “Україна”. Бо Україна — їхній єдиний дім у всьому всесвіті, їхня Земля, яку намагаються знищити,” — розповіли Nebo ideas agency.

Читайте також у рубриці Кейси
/ КЕЙС: чому реклама гарячої лінії психологічної підтримки наштовхнулась на критику
Разом з комунікаційниками аналізуємо ситуацію
Квір-серіали з важливими меседжами
Як тепер називати путіна?
У МЗС зробили офіційну заяву щодо «інавгурації»
/ «Пацифізм – це розкіш, яку ми собі не можемо дозволити»
Режисерка харківського театру «Нафта» Ніна Хижна про тілесність, антидепресанти й театральне життя в Харкові
Аналіз в SMM
Які показники справді важливі, що враховувати, а чим можна пожертвувати
Інші статті за темами
Підписатися
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень