fbpx
Slow news

Сервіс BetterHelp у своїй кампанії ілюструє абсурдність неотримання психічної допомоги

Тому що коли в квартирі зникає світло, потрібно викликати електрика
Мачулка Ангеліна, 14.01.2022

У своїй останній рекламній кампанії портал із пошуку спеціалістів із психічного здоров’я BetterHelp і агенція DiGo використали темний гумор з метою наголосити, що терапія є нормальним процесом, а не ознакою слабкості.

Для кампанії зняли чотири рекламні оголошення, які транслюють на телебаченні та в соцмережах. Вони показують людей, які перебувають у проблемній ситуації, але вперто відмовляються приймати допомогу оточення: говорять, що енергопостачання у квартирі саме відновиться, завелику вагу на штанзі через хвилину вдасться підняти, укус змії зникне сам, а нерозкритий парашут під час польоту — не привід отримати допомогу.

Автори кампанії розповідають, що головна поведінка, яку їм потрібно було зламати, — це установка деяких людей, а особливо молоді та чоловіків, що отримати допомогу означає проявити слабкість.

Пол Фікс, виконавчий креативний директор DiGo, розповідає, як придумали таку концепцію кампанії: “Отже, коли наш стажер із копірайтингу Бінгсінь Чжан сказав фразу: «Якщо ваш будинок горить, ви телефонуєте в пожежну службу», — під час суперечки з усім творчим відділом, ми всі відповіли: «Правильно». … [працівники] почали грати з цим і придумали: «А що, якби у вас горів будинок, а ви не викликали пожежну службу?» Тому що люди, які мають психічні проблеми, роблять це саме, коли не звертаються за терапією”.

Інші статті за темами
Slow news
News
Slow news
Підписатися
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень