fbpx
Slow news

Сальма Гаєк та Gucci запустили кампанію проти домашнього насилля

Реакція на збільшення випадків домашнього насилля під час пандемії
Данилюк Даяна, 25.05.2020

Мексикансько-американська акторка Сальма Гаєк, яка входить до ради директорів медіакорпорації Kering, оголосила про запуск нової кампанії на підтримку жінок. 

#StandWithWomen — це спільний проєкт Сальми та бренду Gucci, який запускає краудфандинг для фінансування провідних організацій. У межах кампанії Kering надасть фінансову підтримку платформам, організаціям та компаніям із захисту прав жінок по всьому світу.

«Зараз як ніколи важливо об’єднатися, щоб захистити здоров’я, безпеку й людські права дівчаток і жінок по всьому світу. Ми висловлюємо солідарність із жінками, щоб покласти край насиллю за гендерною ознакою. Тому що на кону прогрес, якого ми досягли в довгій боротьбі за гендерну рівність», — ідеться в заяві Сальми.

За даними ООН-Жінки і ВООЗ, під час пандемії COVID-19 кількість випадків домашнього насилля збільшилась по всьому світу. За даними на 2 травня, Google Trends показав, що пов’язані з проблемою пошукові запити почастішали на 143%.

Раніше Сальма Гаєк спільно з Gucci заснували кампанію Chime For Change, у межах якої бренд та його амбасадори порушили питання гендерної рівності. 

Читайте також у рубриці Slow news
Інші статті за темами
Slow news
News
Slow news
Підписатися
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень