fbpx
Кейси

Реклами, які створювали за сюжетами фільмів

“Сам удома”, “Гра престолів”, “Сяйво” та інші
Коротенко Оля, 29.08.2021

Інколи бренди вирішують використовувати у своїй рекламі сюжети фільмів — колаборуються з реальними акторами і з точністю відтворюють упізнавані сцени або роблять відсилання, використовуючи образи та події з відомих кінокартин. Ми зібрали приклади рекламних роликів, що за сюжетом пов’язані з популярними кінострічками — “Сам удома”, “Гра престолів”, “Сяйво” та інші.


Google та “Сам удома”

У рекламі Google для сервісу Assistant перезняли кадри першої частини фільму “Сам удома”. Для зйомок запросили головного героя стрічки — Маколея Калкіна. У ролику вже дорослий 38-річний актор знову грає маленького Кевіна, який залишився сам удома на Різдво. Відео знято в іронічному стилі: за сюжетом Кевін уже не стикається з тими проблемами, які були у фільмі, оскільки в нього є надійний помічник — Google Assistant.


IKEA та “Сяйво”

Напередодні Геловіну IKEA запустила рекламну кампанію в стилі класичного психологічного трилера — “Сяйво” Стенлі Кубрика. Ролик відсилає до знаменитої сцени з фільму, в якій хлопчик Денні їде коридорами готелю на триколісному велосипеді й зустрічає двох дівчаток-привидів. Тільки за сюжетом ролика Денні їде торговими залами IKEA, а дівчатка-привиди виявляються батьками хлопчика. Кампанію представили для підвищення продажів у вечірні години. Креатори запевняли, що “шопінг пізно ввечері вже не буде таким, як раніше”.


Domino’s Pizza та “Ферріс Бьюллер бере вихідний”

Domino’s Pizza для реклами додатка Domino’s Tracker перезняла відому сцену культового фільму 80-х “Ферріс Бьюллер бере вихідний”.

Щоб ролик правдоподібно відтворював оригінал, зйомки проходили в тому ж будинку, що й у фільмі. Також у рекламі багато сцен, знятих точнісінько, як в оригінальній стрічці. Відрізняються тільки актори: Метью Бродерік, що грав головну роль у фільмі, в ролику не з’явився. Його персонажа зіграв Джо Кірі — актор серіалу “Дивні дива”.


AT&T та мікс сюжетів

Мобільний провайдер AT&T випустив ролик Everywhere, що складається з відсилань до відомих фільмів та серіалів. За сюжетом головний герой пересувається містом і постійно потрапляє в ситуації зі стрічок — “Гра престолів”, “Секс у великому місті”, “Роккі”, “Пуститися берега” та інші. Головна мета ролика — показати, що з потоковим телебаченням DirecTV на мобільних пристроях улюблені фільми можна дивитися не тільки вдома.


Greenpeace та “Гра престолів”

Французький підрозділ організації Greenpeace випустив ролик, де на прикладі популярного телесеріалу “Гра престолів” показав серйозність кліматичних проблем.

У ролику обіграли фразу із серіалу “Зима близько” (The winter is coming), змінивши її, щоб наголосити на проблемі глобального потепління — “Зима не близько” (The winter is not coming).

У центрі історії — Ходоки, які не витримали глобального потепління на планеті. “Усього плюс пара градусів, і хід історії змінюється. Танення льодовиків — це результат кліматичних змін, які загрожують нашій планеті. Рятуйте клімат”, — звучить заклик наприкінці ролика.


KIA та “Матриця”

Компанія KIA спеціально до Super Bowl представила рекламу моделі автомобіля Quoris. Для ролика використали легендарну сцену з першої частини “Матриці” — Red pill/blue pill, де у Нео є можливість відкритися для нового відчуття світу. Ця метафора демонструє, що KIA, хоч і продає недорогі автомобілі, але розширює сприймання бренду, пропонуючи модель іншого класу.

У ролику багато спецефектів і “пасхалок”, у ньому зустрічаються й агенти, і жінка в червоній сукні, й інші впізнавані персонажі “Матриці”. У рекламі навіть знявся Лоренс Фішберн, зігравши ту саму роль, що і в оригінальному фільмі.


Mitsubishi, “Божевільний Макс” та “Володар перснів”

Рекламний ролик Mitsubishi Triton Sport демонструє, по суті, поєднання сцен битв і погонь із фільмів “Божевільний Макс” та “Володар перснів”. Усе починається із середньовічної сутички за мотивами “Володаря”: в хід йдуть катапульти, пострілами з яких ціляться в червоний позашляховик Mitsubishi, а потім з’являються лучники, вершники й танки. У фіналі орда відступає перед потужним автомобілем Mitsubishi.


Підтримай нас на Patreon!

 Donate

Інші статті за темами
Підписатися
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень