fbpx
Slow news

Pure & Naive з Ukrainian Folks та Uklon проводять серію культурних подій до Дня Незалежності

Всі кошти з заходів передадуть на реновацію музею-майстерні Ади Рибачук та Володимира Мельниченка
Бондар Каріна, 19.08.2023

З 18 по 27 серпня винний бар і бістро Pure & Naive спільно з Ukrainian Folks та Uklon проводять серію мистецьких і гастрономічних подій до Дня Незалежності.

З 18 по 20 серпня в студії Vozianov пройде виставка сучасних українських митців, на якій представлять роботи WAONE Interesni Kazki, Артем Прут, BURENKO, Анна Верещака, Etching Room, Sestry Feldman та ASSHA. Відкриття виставки відбудеться перформансом від SOCIA, а на неділю готують лекцію про сучасне мистецтво від арткураторки Ольги Балашової та винну дегустація-експіріенс від Pure & Naive.

З 21 по 27 серпня в стінах Pure & Naive можна буде скуштувати спеціальне благодійне меню сучасної української їжі та вина.

27 серпня на таємній терасі пройде велика благодійна українська вечеря від шефів Богдана Лазоренка (Pure & Naive) та Артема Кабулахіна, переможця шоу “Майстер Шеф”.

“Тиждень Незалежних” проводиться за повної підтримки Uklon, завдяки чому 100% зібраних коштів з усіх заходів буде передано на реновацію музею-майстерні Ади Рибачук та Володимира Мельниченка.

Читайте також у рубриці Slow news
Інші статті за темами
Slow news
News
Slow news
Підписатися
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень