fbpx
Slow news

ПУМБ анонсував другий сезон програми з підтримки людей, які переходять на українську мову 

“БезуМОВНА підтримка” з чат-ботом та подкастом
Bazilik Media, 12.09.2023

Повністю відмовившись від російської мови в інтерфейсах свого сайту та застосунку, у червні 2023 року банк ПУМБ запустив програму «БезуМОВНА підтримка». Її мета — допомагати клієнтам, працівникам та всім охочим переходити на українську мову.

У межах програми команда запустила Telegram-бот, який підказує українські відповідники фінансових термінів, вчить правильному використанню слів та пропонує подарунки за виконання тестових завдань, а також YouTube-подкаст “Безумовно, українською” з ведучим Антоном Мурафою та гостями — відомими українцями, які розповідали про свій досвід переходу на українську.

Отримавши гарні відгуки від учасників, ПУМБ вирішив продовжити програму ще на один сезон.


“Одним лиш чат-ботом скористалося понад 25 тисяч українців, які залишили чудові відгуки. А випуски шоу в YouTube зібрали понад 7 мільйонів переглядів.

Ми зрозуміли, наскільки важлива наша підтримка для тих, хто прагне покращувати українську, тому вирішили не зупинятися, адже опанування мови — справа не одного дня чи навіть місяця. Це довгий і складний процес; і ми продовжимо підтримувати всіх на цьому шляху. І тих, хто тільки переходить на українську, і тих, хто вже вдосконалює свої знання”, — говорить команда проєкту ПУМБ.


З 12 вересня стартує другий сезон програми “БезуМОВНА підтримка”. Що нового він запропонує?

Другий сезон подкасту “Безумовно, українською”, першими гостями якого стануть музикант, телеведучий і військовослужбовець Коля Сєрга та співачка, сонграйтерка Надя Дорофеєва.

Однойменний чат-бот продовжить роботу в новому форматі. Щоб програма була цікавою і для зареєстрованих, і для нових учасників, вдосконалений підхід і додані нові активності:

  • Збагачений контент з різними темами на кожен тиждень програми. Цього разу акцент зробили не лише на вдосконаленні мови, а й на знайомстві з українською культурою: музикою, кухнею, літературою.
  • Відтепер у боті буде сім тестів на тиждень, а не три, щоб давати нові знання та виклики щодня.
  • Щоб зробити навчання більш цікавим, деякі тижні матимуть своїх кураторів. Це медійні особистості, які складатимуть авторські завдання для учасників програми, ділитимуться цікавими фактами про мову, літературу чи культуру в рамках теми тижня.
  • Спрощена реєстрація та отримання подарунків. Для полегшення реєстрації, скасована необхідність вказувати номер телефону. Тепер усе, що потрібно — це погодитися з правилами участі, а переможці визначатимуться шляхом розіграшу. Кожен охочий учасник зможе обміняти свої бали на донат у фонд ДонорUA.

Читайте також у рубриці Slow news
“Схема” випустили благодійний дроп футболок
На них зобразили фото донецького терикону
50% фінансових застосунків в Україні є російськими, — дослідження
Розробники створили пам’ятку, що допоможе їх розпізнати
Запустили платформу, що добирає музику під настрій користувача
Вона обере п’ять варіантів музичних треків з посиланнями на Spotify та Apple Music
ЮНЕСКО запускає ініціативу для українських музейників
Навчатимуть стратегій захисту культурних цінностей в умовах війни
Prometheus запускає 600 стипендій на IT-навчання
Вони передбачені для мешканців прифронтових та звільнених територій
Інші статті за темами
Slow news
News
Slow news
Підписатися
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень