fbpx
Slow news

ПУМБ анонсував другий сезон програми з підтримки людей, які переходять на українську мову 

“БезуМОВНА підтримка” з чат-ботом та подкастом
Bazilik Media, 12.09.2023

Повністю відмовившись від російської мови в інтерфейсах свого сайту та застосунку, у червні 2023 року банк ПУМБ запустив програму «БезуМОВНА підтримка». Її мета — допомагати клієнтам, працівникам та всім охочим переходити на українську мову.

У межах програми команда запустила Telegram-бот, який підказує українські відповідники фінансових термінів, вчить правильному використанню слів та пропонує подарунки за виконання тестових завдань, а також YouTube-подкаст “Безумовно, українською” з ведучим Антоном Мурафою та гостями — відомими українцями, які розповідали про свій досвід переходу на українську.

Отримавши гарні відгуки від учасників, ПУМБ вирішив продовжити програму ще на один сезон.


“Одним лиш чат-ботом скористалося понад 25 тисяч українців, які залишили чудові відгуки. А випуски шоу в YouTube зібрали понад 7 мільйонів переглядів.

Ми зрозуміли, наскільки важлива наша підтримка для тих, хто прагне покращувати українську, тому вирішили не зупинятися, адже опанування мови — справа не одного дня чи навіть місяця. Це довгий і складний процес; і ми продовжимо підтримувати всіх на цьому шляху. І тих, хто тільки переходить на українську, і тих, хто вже вдосконалює свої знання”, — говорить команда проєкту ПУМБ.


З 12 вересня стартує другий сезон програми “БезуМОВНА підтримка”. Що нового він запропонує?

Другий сезон подкасту “Безумовно, українською”, першими гостями якого стануть музикант, телеведучий і військовослужбовець Коля Сєрга та співачка, сонграйтерка Надя Дорофеєва.

Однойменний чат-бот продовжить роботу в новому форматі. Щоб програма була цікавою і для зареєстрованих, і для нових учасників, вдосконалений підхід і додані нові активності:

  • Збагачений контент з різними темами на кожен тиждень програми. Цього разу акцент зробили не лише на вдосконаленні мови, а й на знайомстві з українською культурою: музикою, кухнею, літературою.
  • Відтепер у боті буде сім тестів на тиждень, а не три, щоб давати нові знання та виклики щодня.
  • Щоб зробити навчання більш цікавим, деякі тижні матимуть своїх кураторів. Це медійні особистості, які складатимуть авторські завдання для учасників програми, ділитимуться цікавими фактами про мову, літературу чи культуру в рамках теми тижня.
  • Спрощена реєстрація та отримання подарунків. Для полегшення реєстрації, скасована необхідність вказувати номер телефону. Тепер усе, що потрібно — це погодитися з правилами участі, а переможці визначатимуться шляхом розіграшу. Кожен охочий учасник зможе обміняти свої бали на донат у фонд ДонорUA.

Читайте також у рубриці Slow news
Культурні та споживчі вподобання українців: дослідження
Три вікові категорії розповіли про ставлення до брендів, контенту і що впливає на їхню споживчу поведінку
Провокаційний проєкт українців на Венеційській бієнале
По всьому місту розвісили мапи бомбосховищ
Відсьогодні в МЗС України «працює» ШІ-співробітниця
Вона озвучуватиме офіційні заяви відомства
У соцмережах компанії Meta з’явиться ШІ-помічник
Він даватиме доступ до інформації зі всього інтернету без переходу між програмами
Розпочався передпродаж посмертної книжки Вікторії Амеліної
Роботу над збіркою віршів письменниця розпочала на початку повномасштабного вторгнення
Інші статті за темами
Slow news
News
Slow news
Підписатися
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень