fbpx
Slow news

Puma збудувала баскетбольний майданчик у Києві

Дизайн корту виконано в стилі стритарт
Альтман Дарина, 06.08.2020

Спортивний бренд Puma разом із креативною агенцією Senate збудували баскетбольний майданчик у Києві в межах кампанії UNITY.  Спортивний корт поставили на вулиці Саксаганського, 30Б.

Ідея кампанії — показати в такий непростий для людства час важливість спорту й те, що, об’єднавшись цілим світом, можна подолати будь-які перешкоди.

Дизайн майданчика виконано в стилі стритарт із графічними зображеннями всесвітньо відомих пам’яток від київської Батьківщини-матері до нью-йоркської Статуї Свободи.

Баскетбольний корт розфарбували в головні кольори кампанії: червоний, зелений, блакитний, жовтий і чорний. У такий спосіб Puma використала основні кольори всіх прапорів світу.

“У цьому сезоні Puma планує багато офлайн та онлайн ініціатив у межах запуску кожної нової колекції. Puma Unity Corner це лише початок. Усі колекції за своїм стилем, меседжем та настроєм різні, а отже, заплановано роботу в багатьох напрямах,  коментує Senate Agency. Мета роботи агенції в найближчому майбутньому підвищити рівень обізнаності та довіри до бренду. Це відбуватиметься через роботу з лідерами думок, запуск офлайн-активацій, публікацію онлайн-матеріалів тощо”.


Читайте також у рубриці Slow news
Інші статті за темами
Slow news
News
Slow news
Підписатися
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень