fbpx
Slow news

Pullman та Novotel запустили кампанію, присвячену силі, стійкості та таланту жінок 

Бондар Каріна, 07.03.2023

Бренди Pullman та Novotel, які належать французькій багатонаціональній компанії у сфері гостинності Accor, створили кампанію “Own the Show”, присвячену силі, стійкості та таланту жінок, які працюють та «є всім одночасно»

Мета кампанії “Own the Show” полягає у тому, щоб прославити силу жінок, а також продемонструвати сміливу та радісну сторону кожної жінки.

“Щоб відзначити неймовірну силу кожної жінки, з нагоди Міжнародного жіночого дня нашій команді спала на думку ідея продемонструвати багатогранне життя, яке вони ведуть, за допомогою мюзиклу”, сказав Вініт Мішра, генеральний менеджер кластеру готелей Pullman-Novotel New Delhi Aerocity.

За допомогою відеоролика “Own The Show” готельні бренди сподіваються допомогти надихнути жінок продовжувати досягати своїх особистих та професійних цілей, долаючи будь-які труднощі, які стоять на їхньому шляху.

За словами Париніти Саманти, директорки з маркетингу та комунікацій Pullman & Novotel New Delhi Aerocity, кампанія вже добре працює у соціальних мережах: “Кампанія здобула велике кохання аудиторії і за кілька днів набрала понад 200 000 переглядів”.

Читайте також у рубриці Slow news
Інші статті за темами
Slow news
News
Slow news
Підписатися
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень