fbpx
Slow news

Провокаційний проєкт українців на Венеційській бієнале

По всьому місту розвісили мапи бомбосховищ
Кірста Олена, 20.04.2024

Український павільйон на 60-й Венеційській бієнале у співпраці з креативною агенцією Bickerstaff.734 створили проєкт із мапою бомбосховищ Венеції. У такий спосіб ініціатори хотіли сказати, що війна може бути ближче, ніж здається.

Мапи та буклети розвісили на вуличках Венеції. За словами представників Українського павільйону, плакати відображають протиставлення мальовничих каналів міста позначенням місць, де можна сховатися під час бомбардування.

Мапа бомбосховищ стала частиною основної теми Українського павільйону на Венеційській бієнале – «Плетіння сіток», яка досліджує важливість єдності та колективних дій у складні часи.

Матеріал підготовлено в межах проєкту Strategic Media Support Program, який реалізує Львівський медіафорум за фінансової підтримки People in Need (PIN) та Pioneer Foundation.

Читайте також у рубриці Slow news
«Смачно, бо на дрони!» — триває благодійна ініціатива для закладів харчування
Ресторани та кав’ярні об’єднуються, щоб придбати дрони для розвідників
Happy Monday проводить опитування про кар’єрні потреби українців
Учасники отримають бонуси: від практичних гайдів до книжкових наборів
LEGO презентує набір «Мінеральна колекція» з шістьма кристалами
Він містить 880 деталей і задуманий як прикраса для інтер’єру
Творча група фільму «Медовий місяць» отримала премію Довженка
Стрічка Жанни Озірної розповідає про молоду пару, яка опинилася в пастці власної квартири під час окупації Київщини
У павільйоні КИТ на ВДНГ проведуть вересневий Кураж. Not only jazz
У програмі — лекції, маркет українських брендів і благодійні активності
Інші статті за темами
Підписатися
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень