fbpx
Slow news

Проведуть премію Jager Music Awards  на підтримку українських музикантів незалежної сцени

Переможці отримають грошові призи у розмірі від 15 000 до 50 000 гривень
Бондар Каріна, 25.01.2024

В Україні проведуть премію Jager Music Awards, яка підтримує розвиток альтернативної сцени.

«Повномасштабна війна дуже сильно вдарила по музичній індустрії. Чимало концертних майданчиків призупинили свою діяльність, майже немає фестивалів та концертних турів. Це ускладнило можливість українських артистів, особливо молодих, бути поміченими та почутими. Саме тому головна мета цьогорічної премії — підтримати інформаційно та фінансово молодих виконавців та показати, що попри все ми продовжуємо разом творити новітню українську культуру», — каже директорка з розвитку партнерських брендів компанії Bayadera Group, офіційного представника Jägermeister в Україні, Оксана Сахно.

Цього тижня музична рада Jager Music Awards вже почала формувати лонгліст номінантів у 8 категоріях: «Артист року», «Трек року», «Відео року», «Колаба року», «Явище року», «Лейбл року», «Майданчик року» та «Журналіст року».

Крім того, для підтримки та популяризації української культури у 2024 році на Jager Music Awards нагородять переможців у спеціальній номінації «Майстерність року» за найкращу авторську версію відомої української пісні.

Центральною подією Jager Music Awards 2024 традиційно стане відзначення молодих музикантів у номінації Young Blood. На офіційному сайті премії можна стежити за всіма номінаціями та етапами відбору.

Фінал і вручення Jager Music Awards відбудеться 28 березня на спеціальній вечірці-церемонії. Переможці отримають грошові призи у розмірі від 15 000 до 50 000 гривень, які вони зможуть витратити на розвиток своєї професійної музичної кар’єри або віддати на благодійність.

Загальна сума фонду Jager Music Award 2024 на підтримку української музичної індустрії становить 1 400 000 гривень.

Читайте також у рубриці Slow news
Інші статті за темами
Підписатися
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень